Kde asi ty démoni jsou dnes? V kom tropí neplechu?
V ženách okolo Ježíše ne :-).
V nebi netropí neplechu žádný démon! Tam roli pokušitelů nemají, tam jsou na dovolené, nazvu-li to tak! Vždyť jsou to andělé...