Všichni lidé jsou synové a dcery Boží!!!
Jo a z Ježíše by jste rád udělal služebníka - že :-)
Ježíš je Božím služebníkem!!! Všichni lidé i andělé jsou Božími služebníky!!!
(Ve skutečně jsme ale pouhými loutkami v rukou Božích...)
To už je zase něco jinak ?