Rozcestník >> Ostatní >> ♪♪♫♪♪Antistresové RÁDIO ♥PRALINKA♥

Předmět diskuze: ♪♪♫♪♪Antistresové RÁDIO ♥PRALINKA♥ - BAVÍME SE NAVZÁJEM, ABYCHOM SE POTĚŠILI♫♥♪♫♪☼☼☼♥ Debatujme....slušně♪♪..PŘIJĎTE K NÁM POBEJT, BUDE NÁS VÍC, NEBUDEME SE BÁT VLKA NIC! NEVÁHEJTE A VSTUPTE!... *†***********"†††****†**** POKUD MATE S NEKYM PROBLEM,VYRESTE SI TO U SEBE V KOMNATE A NE U NÁS,NA POHODOVÉM, SVĚTOVĚ ŽÁDANÉM, MILOVANÉM RÁDIU ❤️PRALINKA❤️ Oznámení-zakladatelka diskuze-PRALINKA nás opustila dne 27.2.2025* ... https://www.yoom.cz/img/36gonnf1_source.gif ... https://www.yoom.cz/img/629a30km_source.gif ... https://www.yoom.cz/img/69tdlhmp_source.jpg

Zobrazení reakcí na příspěvek #20925

Zobrazit vše


| Předmět:
01.11.23 11:44:28 | #20925

Klaním se před paní, že nenaletěla zlodějským šmejdům. *7000*

https://autozine.cz/pojdte-se-podivat-mate-neco-se-svetlem-lakal-me-ven-z-auta-zlodejuv-kumpan-ja-zamkla-nastartovala-a-odjela/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

Byl to normální, běžný den. Právě jsem nakoupila v supermarketu, vše naložila do zavazadlového prostoru a jak jsem se chystala nastoupit do svého auta, zaregistrovala jsem, že se na parkovišti podivně pohybují dva muži. To nemohli být nakupující, to bylo patrné na první pohled. Běžní lidé na parkovišti u supermarketu často spěchají, táhnou vozíky, rozhodně se takto bezdůvodně neprocházejí po parkovací ploše.

Když jsem naložila všechno a nasedla do auta, objevil se před ním právě jeden z mužů. Neznala jsem ho. V ruce držel cigáro a gestikuloval v mém směru. Ukazoval na přední část mého auta a něco na mě pokřikoval. Něco v duchu: „Paní, tady máte něco se světlem!“



| Předmět: RE:
01.11.23 12:42:44 | #20926 (1)

https://neovlivni.cz/ctyri-mrtvi-z-dozimetru-horak-pred-smrti-shanel-ochranku/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box
„Byl fakt vyklepanej. Vypadal, že se něčeho bojí. Hrálo se o to, jak a nakolik bude na policii vypovídat. Z jedné strany cítil tlak, aby řekl, co ví, jinak skončí ve vězení. Z druhé, aby mlčel,“ uvedl s odkazem na schůzku s Horákem jeho známý.

Pár týdnů před smrtí Martin Horák dokonce podle zjištění Neovlivní.cz sháněl ochranku. Bál se o svůj život a chtěl ochránit i rodinu. “Byl na tom skutečně tak, že poptával tělesné strážce,” potvrdil další z Horákových známých.

A současně okruh jeho známých začal pátrat po dopise, v němž podle některých svědků sepsal, pro koho se stal poslední měsíce nepohodlným. Do případu Horákovy smrti se vložila i pražská policie, která chce přezkoumat, zda šlo skutečně o sebevraždu.

“Zatím k tomu ale nemáme, co říci. Čekáme na informace, které jsme si vyžádali v zahraničí,” řekl redakci šéf pražské mordparty Aleš Strach.



| Předmět: RE: RE:
01.11.23 17:44:12 | #20927 (2)

Nevím🙀🌷😁.....ni­čemu nerozumim *6640* *18432* cililink *18432* *33580* .....odpoledne jsem si zdřímla.... *24593* *7263* ... *14967* hejholahej, nikdo nemeškej!🌷🍞😸🍮 📻🎼🎶🥪