♪♪♫♪♪Antistresové RÁDIO ♥PRALINKA♥

Předmět diskuze: ♪♪♫♪♪Antistresové RÁDIO ♥PRALINKA♥ - BAVÍME SE NAVZÁJEM, ABYCHOM SE POTĚŠILI♫♥♪♫♪☼☼☼♥ Debatujme....slušně♪♪..PŘIJĎTE K NÁM POBEJT, BUDE NÁS VÍC, NEBUDEME SE BÁT VLKA NIC! NEVÁHEJTE A VSTUPTE!... *†***********"†††****†**** POKUD MATE S NEKYM PROBLEM,VYRESTE SI TO U SEBE V KOMNATE A NE U NÁS,NA POHODOVÉM, SVĚTOVĚ ŽÁDANÉM, MILOVANÉM RÁDIU ❤️PRALINKA❤️ Oznámení-zakladatelka diskuze-PRALINKA nás opustila dne 27.2.2025* ... https://www.yoom.cz/img/36gonnf1_source.gif ... https://www.yoom.cz/img/629a30km_source.gif ... https://www.yoom.cz/img/69tdlhmp_source.jpg

Zobrazení reakcí na příspěvek #31754

Zobrazit vše


| Předmět: tak to je
11.05.24 20:35:11 | #31754

vajíčko stojí 3 koruny a ona mi řekne abych si udělal k večeři vajíčka
co jsem ?
nějaký Rokfor ?



| Předmět: RE: tak to je
12.05.24 00:10:38 | #31807 (1)

V rohličku stojí i 6 kč!!!!..🎶☘️🎼no­jo,tam je to drahota! *24593* *7263* *6365* 🎶