♪♪♫♪♪Antistresové RÁDIO ♥PRALINKA♥

Předmět diskuze: ♪♪♫♪♪Antistresové RÁDIO ♥PRALINKA♥ - BAVÍME SE NAVZÁJEM, ABYCHOM SE POTĚŠILI♫♥♪♫♪☼☼☼♥ Debatujme....slušně♪♪..PŘIJĎTE K NÁM POBEJT, BUDE NÁS VÍC, NEBUDEME SE BÁT VLKA NIC! NEVÁHEJTE A VSTUPTE!... *†***********"†††****†**** POKUD MATE S NEKYM PROBLEM,VYRESTE SI TO U SEBE V KOMNATE A NE U NÁS,NA POHODOVÉM, SVĚTOVĚ ŽÁDANÉM, MILOVANÉM RÁDIU ❤️PRALINKA❤️ Oznámení-zakladatelka diskuze-PRALINKA nás opustila dne 27.2.2025* ... https://www.yoom.cz/img/36gonnf1_source.gif ... https://www.yoom.cz/img/629a30km_source.gif ... https://www.yoom.cz/img/69tdlhmp_source.jpg

Zobrazení reakcí na příspěvek #35399

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
24.06.24 19:51:50 | #35399
Reakce na příspěvek #35398

všechno jednou skončí, Pralinko, slunce exploduje, naše životy vyhasnou, i když nás mozek pořád oblbuje, že to bude za dlouho, hovno, najednou to přijde, dobrou noc, děvčata :-)



| Předmět: RE: RE:
25.06.24 07:45:00 | #35411 (1)

Někdo říká, že ví, že přichazí konec,to asi je spiš jeho přání,než,že by to cítil ...jojo ...proto bychom se měli navzajem podporovat,delat si radost a chapat se ..kdo tohle dokáže,nebyt sobec jen pro sebe,tak se nam i lépe dýchá,žije *24593* *18432* *35094* *15238* *33580* .. člověku to fakt psychicky pomáhá, stojí to za to,mit lidi rád!.. *24593* *4585* *7129*

*5583* *34041*