♪♪NO....DYK O TO PRÁÁVĚ JDE, ŽE?
.....zdražovat...i kdyby se
nemuselo....♫...A TAK JE TO TU SE VŠÍÍM!♪KOHO TO PŘEKVAPUJE?..MNĚ TEDA
NE!♫♪
♪práááskho
♪♪
♪♪Vejce v obchodech kvůli ptačí chřipce rekordně zdražují♫♪
♪♪NO....DYK O TO PRÁÁVĚ JDE, ŽE?
.....zdražovat...i kdyby se
nemuselo....♫...A TAK JE TO TU SE VŠÍÍM!♪KOHO TO PŘEKVAPUJE?..MNĚ TEDA
NE!♫♪
♪práááskho
♪♪
♪♪Vejce v obchodech kvůli ptačí chřipce rekordně zdražují♫♪
..včera jsem si u rohlíku objednala vejce a říkala jsem si, že ještě dnes něco doobjednám, až jsem šla k pokladně, tak jsem měla oznam, že vejce došla. Kdybych to poslala včera, tak jsem je ještě měla. Jo, včera jsem o tom slyšela, že vajka měla díky ptačí chřipajzně podražit..no jo, ale přece mají slepice v klecích, tak jaképak zdražování?
Jo...to je pravda...některé zboží holt ...je
vyprodané......nesmííme váááhat...hihi♪......někdy se stane i v
kamenné prodejně...že něco nemaj.....je to
nepříjemné♪♪♪♪..no..proč..PÁÁÁČ PRO BY NEZDRAŽOVALI....ono
se to dycky na něco svede!!!
♪...a tumáááááš!♫♪♪
♪