)))) 
Kopretinko, u vás perší ?
Ani větrák mně v pokoji
nepomohl a obloha je bez mráčků.Zítra se zas budem péct.

Marino, u nás nepršelo už dlouho....+ - měsíc - na zahradě máme sušené jahody a maliny a jediné, co se aspoň trochu urodilo, je angrešt, josta a rybíz. Ostružiny každý večer zaléváme, protože z nich dělám džem. ... vedro je fakt už neúnosné. Díky Bohu za klimatizaci. My ani neobíráme rybíz, aby měli ptáci co zobat.
Zvýšenou bouřkovou činnost a déšť lze očekávat jen ve 3 krajích
Podobné počasí, jako lze podle výhledu meteorologů očekávat v pondělí, bude panovat i v úterý. Na většině území České republiky budou prudkou bouřky, přičemž nejsilnější aktivita se předpokládá v centrálních a východních Čechách plus ještě na západě Moravy. Opět ale na jihovýchodě a východě budou nejspíš bez deště a bouřek a neodpočinou si prozatím ještě ani od úmorných veder. Prozatím se ale od poloviny týdne na nějakou dobu tak velká vedra, jako byla o víkendu, neočekávají.