♪♪♫♪♪Antistresové RÁDIO ♥PRALINKA♥

Předmět diskuze: ♪♪♫♪♪Antistresové RÁDIO ♥PRALINKA♥ - BAVÍME SE NAVZÁJEM, ABYCHOM SE POTĚŠILI♫♥♪♫♪☼☼☼♥ Debatujme....slušně♪♪..PŘIJĎTE K NÁM POBEJT, BUDE NÁS VÍC, NEBUDEME SE BÁT VLKA NIC! NEVÁHEJTE A VSTUPTE!... *†***********"†††****†**** POKUD MATE S NEKYM PROBLEM,VYRESTE SI TO U SEBE V KOMNATE A NE U NÁS,NA POHODOVÉM, SVĚTOVĚ ŽÁDANÉM, MILOVANÉM RÁDIU ❤️PRALINKA❤️ Oznámení-zakladatelka diskuze-PRALINKA nás opustila dne 27.2.2025* ... https://www.yoom.cz/img/36gonnf1_source.gif ... https://www.yoom.cz/img/629a30km_source.gif ... https://www.yoom.cz/img/69tdlhmp_source.jpg

| Předmět:
před 6 hodinami | #57621
| Předmět: RE:
před 5 hodinami | #57623 (1)
| Předmět: RE:
před 3 hodinami | #57624 (1)

Kopretinko, u vás perší ? *6867* Ani větrák mně v pokoji nepomohl a obloha je bez mráčků.Zítra se zas budem péct. *6927* *9540* *33999* *33999* *33999*



| Předmět: RE: RE:
před 3 hodinami | #57625 (2)

místo flašky ber radši peníze



| Předmět: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #57627 (3)

Koukám, že ty bys potřeboval malej dvůr a velkej bič. *34001* *23266*



| Předmět: RE: RE:
před 2 hodinami | #57626 (2)

Marino, u nás nepršelo už dlouho....+ - měsíc - na zahradě máme sušené jahody a maliny a jediné, co se aspoň trochu urodilo, je angrešt, josta a rybíz. Ostružiny každý večer zaléváme, protože z nich dělám džem. ... vedro je fakt už neúnosné. Díky Bohu za klimatizaci. My ani neobíráme rybíz, aby měli ptáci co zobat.



| Předmět:
před 11 hodinami | #57616
Všem posluchačům přeji pohodovou neděli.💕


| Předmět: RE:
před 11 hodinami | #57617 (1)

dej si štítek na dveře !



| Předmět: RE: RE:
před 11 hodinami | #57618 (2)
| Předmět: RE: RE: RE:
před 6 hodinami | #57620 (3)
| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 6 hodinami | #57622 (4)

hele Šípek, vem si čípek



| Předmět: RE:
před 7 hodinami | #57619 (1)

https://www.tvguru.cz/jen-tri-kraje-si-oddechnou-predpoved-pocasi/?utm_campaign=abtest316_podcastbox_recommend_varB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Zvýšenou bouřkovou činnost a déšť lze očekávat jen ve 3 krajích

Podobné počasí, jako lze podle výhledu meteorologů očekávat v pondělí, bude panovat i v úterý. Na většině území České republiky budou prudkou bouřky, přičemž nejsilnější aktivita se předpokládá v centrálních a východních Čechách plus ještě na západě Moravy. Opět ale na jihovýchodě a východě budou nejspíš bez deště a bouřek a neodpočinou si prozatím ještě ani od úmorných veder. Prozatím se ale od poloviny týdne na nějakou dobu tak velká vedra, jako byla o víkendu, neočekávají.



| Předmět:
před 12 hodinami | #57615
| Předmět: BÉÉÉ BŮŮŮŮ
27.06.26 13:41:56 | #57614

jsem tak osamělý
BŮŮŮŮ BÉÉÉÉ
nikdo mě nemá rád !!
BÉÉÉ BŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ



| Předmět:
27.06.26 11:00:10 | #57609
Všem hezký slunečný víkend. Jenom v poledne dávejte pozor. *5901*


| Předmět: RE:
27.06.26 11:45:51 | #57611 (1)

No))) u selena se taky jedna nachází)))) *23266*



| Předmět: RE:
27.06.26 13:32:10 | #57612 (1)

už si někomu řekla že si těhotná ?



| Předmět:
27.06.26 10:55:15 | #57608
| Předmět: RE:
27.06.26 11:03:41 | #57610 (1)

SRANDIČKY, SRANDIČKY *2* ""



| Předmět: je to divné
27.06.26 08:30:10 | #57607

ale po osmé hodině mi je čím dál větší horko



| Předmět: RE: je to divné
27.06.26 13:41:11 | #57613 (1)

No a mě bylo horko i ve 2 v noci)) bylo + 20 ....




| Předmět:
26.06.26 19:11:04 | #57604

hned bych se šla projít...jen tak bez deštníku , bosa . *30740*



| Předmět: RE:
26.06.26 21:06:22 | #57605 (1)

ty půjdeš sloužit na ponorku !



| Předmět: RE: RE:
26.06.26 23:06:18 | #57606 (2)