Buď Vítán, kdož v dobrém úmyslu přicházíš

Předmět diskuze: Buď Vítán, kdož v dobrém úmyslu přicházíš - Jsou lidi a nelidi. Doufám, že přijdou lidi

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #3693

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
18.08.21 08:34:26 | #3693
Reakce na příspěvek #3690

Řeknu ti to asi takhle. Jsi vyložený magor, že všechno vyvalíš na plnou hubu. Vždyť poslat někoho do kopru se dá i s nonšalantností gentlemana. Podívej se na takového Pohodáre. Ten si dělá dobrý den z každého, kdo má jinou barvu pohledu na svět, než ta jejich 5% menšina a oni mu to tam všichni žerou i s navijákem. Navíc ho vedení tamní místnosti dává za vzor správného diskutéra. Jestli mě chce někdo někam nahlásit, měl by mi to oficiálně sdělit. Do jejich místnosti mi nedovolí vkládat příspěvky , ale upozornění mi tam píší. To mohla 1/2 správcová zrovna vylepit na telegrafní sloupy po vesnicích někde kolem Brna vyšlo by to nastejno.



| Předmět: RE: RE:
18.08.21 08:48:03 | #3694 (1)

ale to by se naběhala mnohem víc...



| Předmět: RE: RE:
18.08.21 09:09:44 | #3699 (1)

.. je fakt srandovní , jak to tam ty dvě blbky vedou *6804* *6804*
Připomíná mi to vypatlané ženštiny z filmu Sexmise *4266* *4266*
Dobře jsi odhalil míru inteligence oněch čekistek , když ti na jejich trapákovské dikuzi nechávají vzkaz, aniž bys jim tam mohl odpovědět *17574* *17574*



| Předmět: RE: RE: RE:
18.08.21 10:44:31 | #3713 (2)

To nebyl vzkaz. To byl ROZKAZ !!! Na rozkaz se odpovídá jedním slovem: "PROVEDU SOUDRUŽKO" Vlastně dvěmi slovy. Jenže já nemám kam odpovědět, z čehož jasně vyplývá, že ten rozkaz splnit nemohu *5195*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
18.08.21 10:51:23 | #3714 (3)

Hele neboj , oni dojdou za Tebou. Píši oni protože to nejsou jen ženské. Ale je to takové blbé když nemůžeš u nich psát a oni tady můžou. Holt si nejsou všichni rovní... někteří jsou rovnější.



| Předmět: RE: RE:
18.08.21 09:10:15 | #3700 (1)

jsem uz takovy, uprimny, sral jsem na rude kurvy i pred 89, tvl. abych se dnes bal, je pojmenovat temi spravnymi nazvy, to by bylo hodne smutne, uz jim spadl hrebinek, zkurvencum



| Předmět: RE: RE: RE:
18.08.21 09:27:48 | #3703 (2)

Taky jsem je neměl a nemám rád. Tenhle portál je lehce nakloněn na jednu stranu, proto jim tady kvete pšenka. Na ulici by nejspíš dostali po papuli, tak sedí tady a melou stále dokola, jak se měli skvěle. Své "nepřátelé" při návštěvě místnosti jsou schopni vyhodit i za pozdrav, neboť oni přece nejsou "zdravicí" místností. Nechodit tam a nechat je plakat si vzájemně na ramenou? To asi taky nepomůže. Jsou totiž jako rakovina a svoje metastáze mají ve všech místnostech. Je to zcela jednoduché. Nevím si rady? Nahlásím. Vždyť to je každého občanská a soudružská povinnost.... Tak teď BABO raď. Asi to nechám na rozhodnutí nejvyššího náčelníka. Jestli tuhle místnost zruší, či dostanu veřejný trest, je jen a jen v jeho moci. Děj se tedy vůle Boží....vlastně ta druhá vůle, vůle "lepšolidí"



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
18.08.21 09:29:20 | #3704 (3)
| Předmět: RE: RE: RE: RE:
18.08.21 10:21:03 | #3707 (3)

Snad to tak zlé nebude. Musí být někdo proti..prostě opozice jinak by nebyl vývoj ale stagnace. Pak by usnuli na vavřínech nedej bože navždy.))))