zločinní Ukrajinci chtějí obsadit Krym? předtím (2014) ho ovšem
mírumilovní Rusáci "osvobodili" že? 
velebníčku, velebníčku, vždyť Putin žere jehovisty, ty nevíš, co
chceš...
zločinní Ukrajinci chtějí obsadit Krym? předtím (2014) ho ovšem
mírumilovní Rusáci "osvobodili" že? 
velebníčku, velebníčku, vždyť Putin žere jehovisty, ty nevíš, co
chceš...
Soudruh Putin je náboženství - pravoslaví....a nechal se " tajně "
pokřtít ...prý aby to nevěděl jeho otec.....viz. více Wiki 
Primitive Krudoxi.
Zlocinne jednajici nacisticky banderovci z Ukrajiny podporovany zlocinnymi mafiany ze zapadu a hlavne z USA zautocili na lidi ruske narodnosti zijici nejen na Krymu.
Tohle by jsi vedet mohl, ze zde prislo k zabijeni lidi, co doposud nebylo nijak potrestano je podporovano i primo predstaviteli zlocinne ukrajincke vlady, ktera se dostala k moci nelegitimnim spusobem diky nasilnemu puci.
Kdyz uz mluvis o zabijeni lidi, je treba vzpomenout na ukrajinske obeti hladomoru , ktery zamerne zpusobili Soveti na navrh Stalina. Hlady zemrelo v te dobe 3000 000 jen deti..K pochopeni ukrajinske krize je treba zacit v dobe ruskeho vrazdeni ukrajinskych udajne kulaku. Byl to Engels, ktery nazval zemedelsce tou nejstupidnejsi vrtvou lidske spolecnosti , ty zastance komunistu!