Buď Vítán, kdož v dobrém úmyslu přicházíš

Předmět diskuze: Buď Vítán, kdož v dobrém úmyslu přicházíš - Jsou lidi a nelidi. Doufám, že přijdou lidi

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #41755

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE:
03.03.22 15:30:24 | #41755
Reakce na příspěvek #41753

No obavam se ze bude spise hure.... drive se jedinci kteri chteli obstastnit svet svymi nazory museli trochu namahat. tisknout letaky nebo aspon vyrvavat nazi na namesti. Ted si poridi vlastni blog nebo pouzivaji aspon nejakou internetovou diskuzi aby mene chapave "povzdvihli".
A vse v domence ze svoboda slova znamena muzou blabolit cokoliv kdekoliv a vydavat to za vseobecne platna fakta.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
03.03.22 15:34:19 | #41756 (1)

Omlouvám se že odbočuji od tématu a posílám fotku toho moc dobrého rybího salátu. Myslela jsem že je od Varmužy ale je to NOWACO. Já ho dlouho nikde neviděla v prodeji až zase dneska cestou.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
03.03.22 17:03:34 | #41778 (2)

Jo, tento je výborný. Mám ho rád hlavně na kocovinu. Což naštěstí pro mě/bohužel,těžko říct, není moc často. Ale i jinak je dobrej :-)
Já dnes sardinky a škeble. Ve čtvrtek kupuju čerstvé.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
03.03.22 15:36:37 | #41757 (1)

Já vím. Ale nech mě si chvíli užívat vlnu optimismu :))) ale jinak máš pravdu. Já Re viděla jakejsi pseudodokument na netflixu a normlane mi bylo zle.