Norinko. Já to do toho nechci kecat. Nebylo by lepší si zprávu před odesláním přečíst, než tady dělat ze sebe blba a potom se opravovat? Já vím, že jsi vzdělaná žena. Já jen napsal názor prostého vesničana.
tak ja když psu něco oficiálního, tak to po sobe čtu, ale tu mi to přijde dost zbytečný :))
Takže nás tady považuješ za tupce a je ti úplně jedno, kdo pochopí a
kdo ne....ty daleko nedojdeš holka
Kdo si nehledí podkoního, vevyšplhá na
vrchol....
bude bude,,, radar se rad s někým poměřuje... ovsem ja se zadních boji neucastnim...jen si tu v míru plkam :))
:D :D mily Radaru, nech me, prosím, ti vysvětlit jednu věc...kdyz tu budes neustale psat, jak si o sobe myslím, ze jsem chytrá a vzdělaná, bohužel si to o sobe myslet nezačnu.
když tisíckrát napises, ze si myslím o někom jinem, že je tupec, je to tvůj nazor ale vůbec to nevypovídá o tom, co si o lidech myslím ja.
Ja jsem daleka nad někoho se povyšovat, spis naopak. Nemohu za to, ze sis špatně vyložil ma slova o tom, ze jsi vážím vzdělání, tak, ze si snad ja o sobe myslím, jak jsem vzdělaná :)))
takze ještě jednou ti to vysvětlím:)) NE NIKOHO TU ZA TUPCE NEPOVAZUJI. ANI BY ME TO NENAPADLO :))) NIKDY BY ME NENAPADLO SE NA NEKOHO POVYŠOVAT, protože to ke me nesedí...ale možná si na me trochu promítáš svoje vlastnosti ...vážne netuším .:))
Kazdopadne se na tebe nezlobím. dva neutuchající snad ze me udělat namydlenou arogantní a ještě ke všemu Pražačku mi přijde vtipná...nesjem jesitnej.a urazlivej člověk..klido v tom pokračuje... jen bych rada podotkla, ze to vše jsou jen tvé dojmy nazakladajicí se na realitě. je to to samy, jako když tu nápisu, ze vybírám dítěti kroužek a uz jsem ambiciózní matka, co chudák dítě nenechá nadechnout :D :D :D
ovsem lichoti mi, ze si myslis, ze jsem vzdělaná, děcky me pobaví, když něco takového čtu :)