V tom pripade si musite zvolit nejakeho lotra jako je Orban a lid bude spokojeny, jedno, jestli Rusaci vyvrazdi pulku Ukrajiny, hlavne ze mate v bytech petadvacet stupnu.
V tom pripade si musite zvolit nejakeho lotra jako je Orban a lid bude spokojeny, jedno, jestli Rusaci vyvrazdi pulku Ukrajiny, hlavne ze mate v bytech petadvacet stupnu.
Rusové na Ukrajině " vyvraždili" zlomek lidí, které vyvraždili vojska
USA při vývozu "demokracie". Později s útočným paktem NATO. Objektivní
pohled ti asi nic neříká. 
Napadá mě jen Babiš a Okamura. Čím více občanství, tím větší
vlastenci. Jediní Češi široko daleko. 
Doufám,že teď jenom realizuješ ten humor. 
Každopádně nebudu nikomu radit,koho má volit.Pokud by se snad ale někomu
zachtělo českého Orbána,může volit Okamuru. 
Buď v klidu. Ukrajina zůstane Ukrajinou. Po vyhlášení mobilizace v Rusku se tamní občané vyvraždí sami mezi sebou.
Předpokládám, že se bavíš o Ukrajincích. Jenže ti se vraždí mezi sebou už osm let
Nechápala jsi, nechápeš a vše nasvědčuje tomu, že nikdy nebudeš chápat psaný text, ty pokusu ao budoucí lékařku. Řeklbych, že mezi "svými" jsi byla v době, kdy jsi na stavbě řezala polystyrén.
Mně je po Ukrajině úplně stejně kulové jako po Rusku. Ale my jsme na tom podobně... Zkorumpovaný stát prolezlý organizovaným zločinem... Nejlépe to vyjádřil hostinský Palivec: já si hledím své živnosti a po ostatním je mi hovno. Ale i on to odskákal za obraz císaře pána posraného od much.