Uznávám,že stále vím o životě hovno,ale na skoliózu páteře pijavice
nepomohou. 
Uznávám,že stále vím o životě hovno,ale na skoliózu páteře pijavice
nepomohou. 
Pijavice pouziva alternativni medicina , cili lecitele, je to vec mimo jine viry a nasledky mohou byt zavaznejsi, nez cela terapie.
Loreto myslím,že tady ten ortoped kdyby tě četl tak ti plivne do ksichtu..píšeš o něčem o čem nemáš ani páry...
Do ksichtu plives predevsim ty, bez sprosteho chovani se zrejme neobejdes. Uvedeny orthoped zkousel kde co.. od akapunktury az po chirurgii, coz taky neco vypovida. Jestli je to dobry lekar, prijal by, na rozdil od tebe, jiny nazor. Osobne davam prednost skolni medicine pred hokus pokusy treba i lekarumpred alternativni medicinou, kde porad nejvic plati "vira tva te uzdravila". Ale proti gustu.... pijavice by se mi hnusily, stejne jako tvoje zpusoby vyjadrovani, krome toho terapie sebou nese velka risika, jak si mas moznost precist v rade nemeckych odkazu, je to rozporuplna terapie, muzes prave diky ni dostat infekci, o ktere se ti ani nezdalo.
...no mezi náma ty se mi hnusíš víc než ty pijavice i když to nebyl
vábný pohled..ale ty vedeš i když jsem tě nikdy neviděla a pevně
věřím,že neuvidím.Až dokážeš ty to,co umí tady ten ortoped tak mel
hubou...a,že jsem sprostá ? No jak ke komu ? Někdo si slušnost nezaslouží
a ty patříš k nim...jo a infekci ? Tu můžeš dostat kdekoli...i s tvých
jedovatých slin... 
Jak vidno, o zdravi nemas ani zakladni znalosti...jakoz i o slusnosti..to bude asi tim ruskym prostredim, ve kterem se pohybujes..
Mě pomohli s kolenem...jinak děvčata nečekejte zázraky staré baby už nebudeme hopsat jako osmnáctky.Ty pijavice vyčistí vše co tam nepatří záněty atd.