Rozcestník >> Ostatní >> Bylo za socialismu lépe?

Informace

Název: Bylo za socialismu lépe?
Kategorie: Ostatní
Založil: martapes
Správci: martapes , navratil
Založeno: 07.12.2020 09:24
Typ: Dočasné
Stav: Veřejné
Zobrazeno: 48947x
Příspěvků:
2892

Předmět diskuze: Bylo za socialismu lépe? - Diskuse je určena hlavně těm, kdo socialismus zažili a mohou tedy srovnávat dobu tehdejší s tou dnešní. Diskutujte prosím ve vší slušnosti v souladu s pravidly Chatujme.
Máte nastaveno: řazení od: nejnovějších v stromovém zobrazení

| Předmět:
před 3 hodinami | #3043

pan Babiš prý úkoluje policii :DDDD policie vyšetřuje čapák desetiletí, hovada o tom můžou psát od rána do večera, ovlivnovat tím voliče a Babiš prý ukoluje policii, jste neskutečná howada bolševická, otráví Bečvu, napíšou že tam je i Babišova továrna a ztratí se prý důkazy, ty pablbe, na koho to potom ukazuje???? na Babiše, že? do rady ČT se dostanou dvě osoby, které si tam nenainstalovali ti "sametoví" a hned ryčí jako píchlé prase, přece se dá lehce zjistit, kdo, které oddělení má ten případ s otravou Bečvy na starost, kdo tam sedí jako velící a kdy tam usedl, jakou má minulost, s kým "kamarádí, a hned bude jasné, zda si ho tam dosadil Babiš, už bys o tom četl ve "svobodném" tisku, pablbe| Předmět: RE:
před 3 hodinami | #3049 (1)

beru zpět, ty nejsi pablb, ale vychcaný darebák


 #3043 

| Předmět: RE: RE:
před 2 hodinami | #3050 (2)

toto už není politický boj, když se člověk dá obvinit a potom se to ani nedostane k soudu, aby se dotyčný mohl bránit, když už se i otráví řeka, aby se politický oponent dal zdiskreditovat, víš co to je za praktiky??? jsou to bolševické praktiky


 #3049