🙋 Ahoj a díky za písničky .....:-))
Tady už se nehraje......<:) smích... Už jsme staří 😀😀 Hrajeme v diskuzi ( diskotéka pro starší a pokročilé)
Kdyby to tak šlo..hned teď 🥺
Když se chce🤔všechno jde..🍀
Zdravím💋
I já Vás zdravím! Pouze sem nakukuji!
Rozumím 🤔přeji hezký zbytek dne!!!
Děkuji Vám!
Zajímavé vyznání, bratře! Přeji Vám, abyste ji našel. . .