Rozcestník >> Ostatní >> Vtipy, fóry, černý humor, kameňáky, polit. a gend. nekorektní vtipy.

Informace

Název: Vtipy, fóry, černý humor, kameňáky, polit. a gend. nekorektní vtipy.
Kategorie: Ostatní
Založil: Paia
Správci: Paia
Založeno: 31.03.2020 17:37
Typ: Dočasné
Stav: Veřejné
Zobrazeno: 4854x
Příspěvků:
229

Toto téma sledují:


Předmět diskuze: Vtipy, fóry, černý humor, kameňáky, polit. a gend. nekorektní vtipy. - Humor všeho druhu, jen ne cizojazyčný.
Máte nastaveno: řazení od: nejnovějších v stromovém zobrazení

| Předmět:
05.05.20 08:22:28 | #70

Potkají se Evžen a Jarmil, kteří se už dlouho neviděli.
„Nazdar, Evžene, pořád ještě skládáš básně jako kdysi?“
„No, to víš, stále se pokouším.“
Tak mi něco zarýmuj,“ žadoní Jarmil.
„Já jsem Evžen Pestrý, šukám tvé tři sestry.“
„Neblbni, člověče, to přece není pravda.“
„Pravda to sice není, ale rýmuje se to,“ směje se Evžen.
„A teď mi něco řekni ty.“
„Dobrá. Já jsem Jarmil z Jesenice a šukám tvou starou.“
„To se ale vůbec nerýmuje,“ upozorňuje Evžen.
„Nerýmuje, ale je to pravda!“


146
n/a

| Předmět: Hodnocení českých silnic
01.05.20 10:19:48 | #69

Německé ADAC hodnotilo stav evropských silnic. Ty české vyšly převážně na jedničku, místy na dvojku. Testovacímu komisaři se vyšší rychlostní stupeň zařadit nepodařilo.


12
n/a

| Předmět: Marketing
29.04.20 07:54:32 | #68

Milé dámy a slečny, chcete alespoň trochu porozumět marketingu? Není to nic složitého. Některé druhy marketingu a jejich pravidla si dokonce můžete vyzkoušet i v běžném životě. Stačí si jen poctivě nastudovat následující body:

 1. Jsi na večírku a vidíš fakt krásnýho chlapa. Přijdeš k němu a řekneš mu: „V posteli jsem fakt dobrá.“ Tak tohle byl klasický direct marketing.
 2. Jsi na večírku s partou kamarádek a vidíte fakt krásnýho chlapa. Jedna z kamarádek k němu dojde a řekne mu: „Vidíš tu holku támhle? Ta je v posteli fakt dobrá.“ Tohle byla reklama.
 3. Jsi na večírku a vidíš fakt krásnýho chlapa. Přijdeš k němu a požádáš ho o jeho telefonní číslo. O dva dny později mu zavoláš a řekneš mu: „V posteli jsem fakt dobrá.“ Tohle byl případ telemarketingu.
 4. Jsi na večírku a vidíš fakt krásnýho chlapa. Vstaneš, upravíš si trochu šaty, přistoupíš k němu, nabídneš mu, že si dáte skleničku. Jdeš ho doprovodit, protože se rozhodl odejít. Podáš mu peněženku, protože mu upadla. Nabídneš mu cigaretu a řekneš mu: „V posteli jsem fakt dobrá.“ Tomuhle se říká public relation, neboli P.R.
 5. Jsi na večírku a vidíš fakt krásnýho chlapa. Vzpomeneš si, že ho vlastně už znáš. Přijdeš k němu, trochu mu osvěžíš paměť a řekneš mu: „Vzpomínáš, jak dobrá jsem byla v posteli?“ Tohle byl CRM - customer relationship management.
 6. Jsi na večírku a vidíš fakt krásnýho chlapa. On zajde za tebou a řekne ti: „Chtěl jsem ti říct, že v posteli jsi fakt dobrá.“ Tak tomuhle se říká branding, neboli rozpoznání značky a upoutání se na ní.
 7. Jsi na večírku a vidíš fakt krásnýho chlapa. Přijdeš k němu a řekneš mu: „V posteli jsem nejlepší.“ Tak tohle byl klasický příklad klamavé reklamy.
 8. Jsi na večírku s partou kamarádek a vidíte fakt krásnýho chlapa. Jedna z kamarádek k němu dojde a řekne mu: „Vidíš tu holku támhle? Ta je v posteli fakt děsná, já jsem mnohem lepší.“ Tohle byla nekalá soutěž či nekalosoutěžní jednání.
 9. Jsi na večírku s partou kamarádek a vidíš fakt krásnýho chlapa. Přijdeš k němu a řekneš mu: „Nevím, co naslibovaly ostatní, ale já jsem v posteli lepší než všechny ostatní dohromady.“ Tohle bylo výběrové řízení pro státní zakázku.
 10. Jsi na večírku s partou kamarádek a vidíš fakt krásnýho chlapa. Přijdeš k němu a dáš mu diskrétní lísteček: „V posteli jsem fakt dobrá! Když tuto zprávu rozšíříš alespoň mezi deset lidí a inkasuješ zálohy, můžeš nabídnout i jeden svůj lísteček, že jsi taky dobrej!“ Tak tomuhle se říká multilevel marketing.
 11. Jsi na večírku s partou kamarádek a vidíš fakt krásnýho chlapa. Přijdeš k němu a dáš mu diskrétní lísteček: „FW: FW: FW: FW: V posteli jsem fakt dobrá!“ (+ připojeno dalších 38 podpisů, který tě vůbec nezajímají...). Tak tomuhle se říká spam.

124
n/a

| Předmět: Karamel
28.04.20 01:07:36 | #67

Pohřeb... rakev jede do ohně...

Mami já cítím karamel...
Já vím Davídku, babička měla cukrovku


124
n/a

| Předmět:
27.04.20 22:26:44 | #66

Vejde chlap do baru.

Ten se má, co?


2
n/a

| Předmět: Kohout
27.04.20 10:32:11 | #65

Halo? Policie? Zabila jsem kohouta!
Nedělejte si z nás srandu, kdo volá?
Marta Kohoutová


124
n/a

| Předmět: Modlení
26.04.20 12:27:26 | #64

autobusák se dostane donebe a před nebeskou bránou se ptá... proč nebe, vždyť jsem neudělal nic dobrého a petr mu povídá, ale kdeže, řídil jste tak, že se i komunisti začali modlit... *2* *2* *2*


124
n/a

| Předmět:
25.04.20 08:04:49 | #63

pravidelná sobotní várka tentokráte u jidiš
https://diskuze.chatujme.cz/ostatni/zidovske-anekdoty-t342#p33


146
n/a

| Předmět: Fantasy
25.04.20 03:09:41 | #62

Když jsem začínal s žánrem fantasy, nedovedl jsem si nic moc představit pod pojmem "vláda chaosu". Tak tenhle problém už nemám.


124
n/a

| Předmět: Karanténa
24.04.20 20:48:26 | #61

"Tati, proč se moje sestřička jmenuje Růženka?"
"Protože jsme ji počali, když venku kvetly růže."
"Aha, tak děkuji."
"Není za co, Karanténo."


2
n/a