Aktuální situace NATO vs. Rusko.
https://bezpressu.news/videa/scott-bennett-aktualni-situace-nato-vs-rusko/?fbclid=IwAR1dzrDvsfqXRhVaUyIQqc3TNPvaAVBeLFCZvMH6Rs8UOQ8lz5-RnHRkBGA
Říká věci tak, jak se mají. Divím se, že ho ještě naši cenzoři nezablokovali.
Nelze posuzovat neco k cemu vsichni kdo nemaji facebook ucet nemaji zadny pristup. Musela by si dat v teto veci odkaz na zdroj informace mimo facebooku a nebo aspon nejak strucne okomentovat co tam bylo vyjadreno a co treba i tebe nejvic zaujalo.
zase bubláš karol,karol,karol....
Je spousta lidí, co mají FB. A ti, co ho nemají....tak prostě umřou blbí.
Ale neumrou blbi neboj
V tomto ohledu je tu spis to vecsi riziko pro ty jenz jsou diky facebooku vystaveni vecsi kontrole sveho soukromi a pak i te medialni propagacni masazi slouzici tem, kdo odstranuji demokracii a svobodu projevu.
A máme tu další shrnutí toho, co se dělo na Ukrajině
Petr Kania Válka začala mnohem dříve. Po Majdanu se na Ukrajině dostala k moci vláda, která glorifikovala Stepana Banderu jeho stoupence, divize SS Galizie a udělala z nich národní hrdiny. Pokud někdo hlavně z mladých neví o čem mluvím má youtube je o Banderovcich několik dokumentů, doufám že máte silné žaludky. Bandera byl antisemita a nacistický kolaborant. Ukrajinský nacionalismus však historicky nezahrnoval vyloženě antisemitismus jako hlavní aspekt svého programu a považoval Rusy i Poláky za úhlavního nepřítele. přičemž Židé hráli zatím vedlejší roli. Již před Majdanem byl Bandera 22. ledna 2010 oceněn titulem Hrdina Ukrajiny za „obranu národní ideje a boj za nezávislý ukrajinský stát“. Ocenění předal ukrajinský prezident Viktor Juščenko do rukou vnuka Stepana Bandery. Samotné předání ocenění bylo tvrdě kritizováno Ruskem, jehož tisková agentura ITAR-TASS prohlásila, že „ozbrojenci z UPA mají na svědomí množství zločinů, mezi nimi vyvraždění víc než 100 000 Poláků, Čechů a Židů v západní Volyni“. Udělení titulu odsoudili a označili za provokaci také představitelé slovenských protifašistických a odbojových organizací a Sdružením vězňů nacistických koncentračních táborů. Ocenění bylo odsouzeno i Centrem Simona Wiesenthala a Studentskou unií francouzských Židů. Dne 25. února 2010 také Evropský parlament kritizoval rozhodnutí Juščenka ocenit titulem Hrdina Ukrajiny Banderu a vyjádřil naději, že by to mohlo být znovu přehodnoceno. Což se dodnes nestalo. Tato nová vláda přijala diskriminační zákony vůči menšinám hlavně ruské. A během osmi let přitvrzovala. V Oděse v domě odborů došlo k masakru desítek lidí kteří nesouhlasili se státním převratem a byli za živa upáleni i těhotná žena! Opět lze dohledat celý článek z té doby na Nové republice či you tube . Stačí zadat dům odborů Oděsa. Masakr spáchali příslušníci pravého sektoru otevřeně se hlásící k odkazu Bandery a nosící nacistické symboly stejně jako další neonacisté na Ukrajině jako prapory Ato Rona a Azov se kterými se fotil i náš europoslanec za TOP 09 Štětina. Vlády EU a USA tedy otevřeně podporují fašistický režim na Ukrajině financují jej cvičí a vyzbrojují a co víc chtějí ho dostat do NATO. Fašisty kteří po osm let ostřelují Donbas a Luhansk. Zatím co na ukrajinské straně jsou obětmi v drtivé většině vojáci a příslušníci zmíněných praporů na straně republik to jsou civilisté ženy, děti, starci. V Doněcku je místo zvané Alej andělů kde ks konci je obrovský pomník se jmény pobitých děti 240 jen v Doněcku. Vše je ověřitelné a dohledatelné. Jestli se mi líbí co se dnes děje? NE! Měl Putin po osmi letech marného vyjednávání jinou možnost? To nebudu soudit. Je mi lito prostého lidu Ukrajiny, je to tragédie. Na videu je vidět jak ukrajinští současní banderovci dobíjejí lidi, kteří skáčou z oken domu odborů v Oděse 2.5.2014. Ukronacisté budovu zapálili, jelikož tam byli většinou ukrajinští občané ruské národnosti.viděla jsem to video,něco příšernýho, asi v půlce jsem to
vypla to se nedalo se na to dívat
Tiskovka Stínové vlády.
https://www.facebook.com/AndrejBabis/videos/1430352827401338
Tak to je děs ....ani nevím, co k tomu napsat. Ale s dovolením si
to půjčím.
Tam je to este trochu vaznejsi problem, lebo ten komisar OSN pre ludske prava v tom roku 2016 upozornil na to, ze su tam pachane nepotrestane zlociny aj na civilistov, ale na oboch stranach, kde samozrejme ten podiel zlocinov pachanych na civilistoch pripisovany pozorovatelmi OSN posobiacimi na tomto uzemi Ukrajinskej armade a ozbrojenym vojakom podporovanych Kyjevskou vladou a prezidentom bol asi 70%. Problem je ze je vedla toho nicena aj civilna infrastruktura ludi na Donbase a statisice ludi z tejto oblasti museli opustit miesto svojho bydliska a vecsina z nich isla do Ruska, kde dostali tito terorizovany ludia z vychodu Ukrajiny azyl.
OSN: Válečné zločiny spáchané na Ukrajině zůstávají
nepotrestány
14.7.2016 ČTK
"Kyjev - Na nebezpečnou beztrestnost
válečných zločinů spáchaných oběma znepřátelenými
stranami na východě Ukrajiny upozornila dnes zpráva Úřadu vysokého
komisaře OSN pro lidská práva (UNHCR). Více než dvouletý konflikt mezi
silami prozápadní ukrajinské vlády a proruskými separatisty na Donbasu si
vyžádal už více než 9400 mrtvých z řad vládních sil, Ruskem
podporovaných rebelů i civilistů. I přes dohodnuté příměří na
frontě nadále dochází k přestřelkám....
Zpráva upozorňuje, že za válečný zločin se považuje také úmyslné
ostřelování civilních objektů a míst osídlených civilisty. Právě
bezohledné bombardování, odporující mezinárodnímu právu, způsobilo
podle OSN smrt většiny civilních obětí konfliktu....
Ukrajinské vojnové zločiny o ktorých média mlčia 3
Ďalšie vojnové zločiny Kyjeva behom prímeria.
https://www.mojevideo.sk/video/215ed/ukrajinske_vojnove_zlociny_o_ktorych_media_mlcia_3.html
Ukrajinské vojnové zločiny o ktorých média mlčia 5
Teror kyjevských sionistov proti ludu Donbasu.
https://www.mojevideo.sk/video/21a6e/ukrajinske_vojnove_zlociny_o_ktorych_media_mlcia_5.html
A takhle to má být. Žádná ukrajinská vlajka, ale naše. Žádný
přestupek nebyl spáchán.
https://www.facebook.com/100004322222164/videos/710954730166906
nic ve zlém, mám dotaz, co to je za vlajku, jak s ní mává ten
smajlíček?
mě je z toho už špatně od žaludku,hlavně, že polici nevadilo,že tam
lezl před tím blbeček, co tam dával tu UK vlajku! a navíc je to
protizákoné,když tam byla, tak měla u ní viset vlajka NAŠE! a HLAVNĚ tam
neměla UK vlajka co dělat! at si jí dají domů na UK!
kam ten Svět
spěje!
to z
naší země za chvíli bude Ukrajina nebo co?
4563
Mně se zdá, že se někteří politici zbláznili. Viz. třeba tvrzení polského europoslance, aby na Ukrajinu byly poslány atomové hlavice.
Viz. zde: Polský europoslanec na ukrajinské televizi vyzval USA a Velkou Británii, aby předaly Ukrajině jaderné hlavice na obranu před Ruskem! Moderátorovi ukrajinské televize šokem spadla brada a Kreml na to už reagoval, že ruské jaderné síly jsou připraveny na přítomnost jaderných zbraní na Ukrajině zrušením “státnosti” Ukrajiny, tedy kompletní anexí celé Ukrajiny k Rusku! Polsko se snaží vyvolat jaderný konflikt v Evropě za každou cenu a Zelenského poradce varoval, že až 500 000 ukrajinských vojáků se může připojit k Ruské armádě a zahájit tažení do Evropy! Varování nebo už vydírání E
Podívejte se na tento dokument. Má název - Ukrajinská agónie a utajená
válka.
https://odysee.com/jhhh454:c545263320c20b9d8e9aabe11e6c7c9909bdcf9b?fbclid=IwAR3hc3E_BsAYMoAIQTYHuwMCKnkv4VmFBOP0pEEgIUEp2D9XG3SmaMcq6L8
Poslechněte si tato moudrá slova, která pronáší Jan Werich z
knížečky, kterou dostal.
https://www.facebook.com/timko.bs/videos/389586937735032
Tak jsem se před chvilkou dozvěděl od správce Lidického památníku -
že komunistický režim zařazoval po válce vraždící esesáky z Lidic do
řad STB a naopak přeživší domorodce z blízkého okolí režim zavíral do
uranových dolů . To už je silná káva - že ?
proč by mu to vadilo, on má peněz dost,at jde dělat premiéra na UK,to
už není náš premiér,nebot se tak vůbec nechová, náš lid ho nezajímá!
No, ono na každýho jednou dojde, však žádný strom neroste až do nebe
A opět sem dávám Janu Bobošíkovou a její ABY BYLO JASNO.
https://www.facebook.com/watch?v=748462982853280
Zde si poslechněte, co říká ta nejbohatší elita.
https://www.facebook.com/100015207282955/videos/489117962967777