Rozcestník >> Politika >> AKTIVNÍ SVAZÁK

Předmět diskuze: AKTIVNÍ SVAZÁK - O všem. A i vulgárně. Praporkování a nahlašování si nechte na nějaká kvalitnější fora, tady Vám to nestojí za to.

Zobrazení reakcí na příspěvek #15022

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
11.05.23 00:55:34 | #15022
Reakce na příspěvek #15014

Patriot to je, nejspíš už byl, ale vůbec nechápu, cos to vymyslel za fyzikální nesmysl? .-))))))))))))))))
Protiraketa ji pouze mechanicky poškodí. tedy "udělá díru" a kineticky vychýlí z dráhy, případně ji to rozpůlí nebo nějak rozdělí. ty části ale bez pohonu budou padat volným pádem - poletí ještě chvíli, zpomalované třením a pak přejdou k volnému pádu. to platí pro všechna tělesa, který nemají vlastní zdroj pohonu .-)))))))))
to není moucha, aby když ji naberšeš ve 120 sklem auta, tak poslední, co jí proletí před smrtí hlavičkou, bude zadeček, ty vole .-)))))))))))))­)))))))))
ta rozbitá raketa poletí setrvačností ještě kousek, ale pak přejde na parabolickou dráhu k zemi a její rychlost s ebude neustále a výrazně snižovat, bez pohonu :-)))))

fakt bys neměl číst sračky, ale zkusit zapojit znalosti ze základní školy :-))))


 #15014 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
11.05.23 06:48:27 | #15029 (1)

Rozhodně by z ní nezbylo to co nalezl banderovec Kličko


 #15022 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
11.05.23 09:32:25 | #15040 (2)

Jak jsi na to přišel, ty vole? je snad z cukrový vaty? :-)))))))))))))­))))))))
Proboha, nastaruj už konečně ty svoje poslední dvě mozkový buňky :-)))


 #15029