Rozcestník >> Politika >> Bylo za socialismu lépe?

Předmět diskuze: Bylo za socialismu lépe? - Diskuse je určena hlavně těm, kdo socialismus zažili a mohou tedy srovnávat dobu tehdejší s tou dnešní. Ale i jiná témata jsou zde vítána, žhavé novinky z každodenního politického dění v Česku, nebo mezilidské vztahy... Nepodporujeme žádnou válku ! .Diskutujte prosím ve vší slušnosti v souladu s pravidly Chatujme. Osobní napadání ,vulgarity,komolení nicku ,, nebudou tolerovány.

Zobrazení reakcí na příspěvek #10378

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
25.06.21 14:07:12 | #10378
Reakce na příspěvek #10353

Armáda se přeci nasazuje i v současné době! Vzpomeňme na záplavy,nebo naposledy pomoc s covidovými pacienty,či v domovech důchodců.Na jižní Moravu se nyní sjíždějí hasiči ze všech koutů republiky.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
25.06.21 14:54:08 | #10383 (1)

Je tam i spousta vojáků. Byla jsem se tam podívat a dovezla plné auto minerálek. Ze svého kapesného... Od nás všichni makají. Dovezli z firmy čerpadlo, elektrocentrálu, náklaďák, nakladač a auto s plošinou. Plus motorové pily a nářadí. Oba karavany už mají své obyvatele a budou tam tak dlouho, dokud to bude zapotřebí.Ptala jsem se a budou tam odklízet ještě několik dní. Zadarmo... A jak to tam vypadá, ví každý. Jenže v reálu je to stokrát horší než v televizi. Obrovská solidarita a spousta brigádníků... Tady si člověk skutečně uvědomí, co je to neštěstí a jak ty žabomyší války jsou malicherné. Hluboká úcta a respekt všem lidem, kteří přijedou aspoň na sobotu.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
25.06.21 19:37:00 | #10391 (2)

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
25.06.21 17:37:18 | #10384 (1)

President republiky tam poslal pomáhat hradní stáž.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
25.06.21 17:45:20 | #10386 (1)

Dnešní páni vojáci nechť pracuji, mají solidní mzdu.... Dříve, jako vojáci základní služby jsme pomáhali zadarmo.... Vlastně za 30 korun žoldu *4302*