To asi má furt v merku ty rudé šaty s vlčími máky. Ale až bude hezky tak si je vezmu na nechám se vyfotit i s novinama aby viděla že je to současná fotka.
To asi má furt v merku ty rudé šaty s vlčími máky. Ale až bude hezky tak si je vezmu na nechám se vyfotit i s novinama aby viděla že je to současná fotka.
Super, jen doufám, že to s ní nešlehne. Já si koupila nové lodičky, Tak nevím, jestli nemám přihodit taky fotku)))
Já včera objednávala u Klingel dvě noční košile a krásnou podprdu a čtvery kalhotky tak až to dojde mohu nafotit.))) Jak jsem měla toho omikrona zjistila jsem že 5 nočních košil nemám k propocení. Musela jsem sušit na topení.
No manžel drbal v jednom servisu aut. A donesl to. Ale docela dobré jen zimnice , za dvě hoďky v cca 22 nějak tak 38,5 za hodinu po paralenu 37,5 a pak 5 košil bavlněných propocených po 2 noce, dva dny kapalo z nosu a pak jen rýmička , testovala jsem až po a to už bylo OK jen trošku ta druhá dolní byla čárka. Takže jsem zjistila že nemám dostatek nočních bavlněných košil.
Ještě že tak...
já teda jsem už dva roky nebyla ani nastydlá. Ty roušky v nákupáku ,mají
asi svůj důvod.
Mají důvod a i v tramvajích a autobusech a vůbec všude kde je víc lidí. Nakonec ani nevíš že to máš a najednou to propukne. Ale asi to v závěru postihne všechny. Lidi plivou na zem doneseš to na botě. To by se jeden musel z toho desinfikování zbláznit. Mejt pejskům aa kočkám tlapky..
Tiwano a Kopretino, i kdyz mne neznate a ani sem moc nepisu, chci vam obema
podekovat za vase prispevky tady. Bez vulgarit, nadavani a sprostaren dokazete
vzdycky uhodit hrebicek na hlavicku a ja se pri vasich rozhovorech pokazde
prijemne pobavim a zasmeju. Nejsem cele dny na pc, ale obcas sem nakouknu i bez
prihlaseni, prectu prispevky a tak vim, co se tu deje. Vy jste dukazem toho, ze
jde vsechno vyjadrit slusne a presto se dosahne pozadovaneho vysledku

Děkujeme. Ono je to náročné když jsou tady lidi - kteří šmejdí po diskuzích a každé slovo převrací aby někoho mohli bezdůvodně urazit. Ale tak to v životě chodí jsou lidi normální a zlí a blázni.
A jejda, tak se nám nejmenovaná svěřila s diagnosou, to ji ale hoodně
lituji.
..Nemoc šílených krav
Nemoc šílených krav neboli bovinní spongiformní encefalopatie (BSE)
patří do tzv. skupiny spongiformních encefalopatií. Jedná se o onemocnění
mozku projevující se změnami v chování, poruchami koordinace pohybů .
musíme být na ni hodní .....jinak by si v návalu vzteku mohla i voko
vypíchnout 
V tomhle případě bych se poruchy koordinace pohybů nebála...tady tuším jediný pohyb rukama k ústům(mordě).Co se může na celodenním sezením u pc stát?Snad jen prasklá žluč v těle z té zloby a nenávisti.
No já bych to nepodcenovala , bude si dávat rohlíček s máslíčkem do
pusinky, a píchne se do očička 
A já si zase minulý týden koupila nové brýle a novou postel. V pátek jsem upekla ořechovou bábovku a v neděli bublaninu s višněmi.
Ano, je vyvýšená a moc dobře se na ní spí. Na šířku měří 120 cm. A není vodní, v ní bych si připadala jako na moři.
Jé to je veliká postel. Já kupovala vloni krásné ale máme v Praze malý byt tak jen 80 cm široké ale dvě vedle sebe. Manželskou už jsem nechtěla tu jsem darovala. Právě že ty dvě se dají přesunovat do L atd.. Ale jsou těžké.
Ano, my jsme před 2 léty také vyhodili manželské a koupili k sobě dvě stejné i s nočními stolky...
Booože, to je šířka, to se rozvaluješ....no a o vodních postelích je
známo, že způsobují mužskou neplodnost, ale pro staré páry už to je
jedno 
Manžel takovou postel měl ve Švédsku . Prý to byla tenkrát móda . Ale furt se musela přihřívat ta voda v ní. Prý ji s radostí někomu daroval. Ona i ta láska na ní prý za nic nestála. Tak teď už se ví proč.
Já na ní totiž nespím sama. Většinou tam mám 2-3 spoluspáče. Hned raději doplním, že čtyřnohé, aby si to zase někdo nevysvětlil jinak.
Tak já jsem si to myslel, ale neodvážil jsem to napsat, kdyby to nebyla
pravda, aby ses neurazila... 
To jsi klidně mohl, já se neurážím, jen vždy zareaguji, když někdo napíše lež nebo nějakou pomluvu....., však víte všichni, proti čemu se vždy ohradím. To jsou věci, které bytostně nesnáším a nedokáži k nim mlčet. Dokonce si uvědomuji, že to mnohým vadí, ale v tomto jiná opravdu nebudu.
No Marti šmarjá to zase bude keců někde. Ale mám recept na úplně božskou višńovou buchtu. Peče ji sousedovi kamarádka. Dělá ji z kompotu višńového ale ta je.
V poslední době ovoce nezavařuji, ale dávám do mrazáku. Na zahradě mi rostou višně a různé druhu rybízu.
Já ho najdu a pošlu na vzkazník . Aby si ho někdo neukradl. A je opravdu moc dobrá.
Tedy ty brýle ....to je pálka cooo? Já si nechala dělat nové na podzim.
Dnes už na ně pojišťovna nic nepřiplácí, vše si hradí pacient. Levná záležitost to rozhodně není.