Rozcestník >> Politika >> Bylo za socialismu lépe?

Předmět diskuze: Bylo za socialismu lépe? - Diskuse je určena hlavně těm, kdo socialismus zažili a mohou tedy srovnávat dobu tehdejší s tou dnešní. Ale i jiná témata jsou zde vítána, žhavé novinky z každodenního politického dění v Česku, nebo mezilidské vztahy... Nepodporujeme žádnou válku ! .Diskutujte prosím ve vší slušnosti v souladu s pravidly Chatujme. Osobní napadání ,vulgarity,komolení nicku ,, nebudou tolerovány.

Zobrazení reakcí na příspěvek #215

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
15.12.20 12:08:30 | #215
Reakce na příspěvek #212

Pouze reaguji na tvoje příspěvky a naplňuji podstatu diskuze. Nechodím tady nakukovat za bukem. Pokud se ti to paní šéfová nelíbí, můžeš mě bez porady z jinými vyloučit. Vždyť tady tomu vládneš ty a ty určuješ, kdo co může napsat. *6190*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
15.12.20 12:21:37 | #220 (1)

Přesně, podmínky této diskuse jsi si jistě přečetl, a jistě ti nezůstala utajena i moje odpověď, kde ti píši, že tato diskuse není o mně. Tady se budeme bavit všeobecně, což jsem snad také napsala jasně.