Rozcestník >> Politika >> Bylo za socialismu lépe?

Předmět diskuze: Bylo za socialismu lépe? - Diskuse je určena hlavně těm, kdo socialismus zažili a mohou tedy srovnávat dobu tehdejší s tou dnešní. Ale i jiná témata jsou zde vítána, žhavé novinky z každodenního politického dění v Česku, nebo mezilidské vztahy... Nepodporujeme žádnou válku ! .Diskutujte prosím ve vší slušnosti v souladu s pravidly Chatujme. Osobní napadání ,vulgarity,komolení nicku ,, nebudou tolerovány.

Zobrazení reakcí na příspěvek #245

Zobrazit vše


| Předmět: RE: v socialismu
15.12.20 12:56:30 | #245
Reakce na příspěvek #231

Nevím kde jsi žil Ty ale mě nikdo v ČR neterorizoval ,jako dítě jsem měla dětství normální k tehdejší době,později hezkou práci a rodinu a žilo se mi celkem dobře..oba jsme pracovali a měli jsme vše.Dnešní mladí pokud chtějí bydlet musí se zadlužit do konce života.Do revoluce to bylo fajn..potom už to šlo z kopce,co se nerozkradlo,to se rozprodalo.



| Předmět: RE: RE: v socialismu
15.12.20 13:01:48 | #250 (1)

Mně také nikdo neterorizoval, žilo se nám spokojeně a díky jistotám i v klidu, bez obavy z toho, že nebudu mít na lékaře, léky, školu, nebo že přijdu o práci.



| Předmět: RE: RE: RE: v socialismu
15.12.20 13:05:21 | #254 (2)

Přesně tak dnes jen téměř každý naříká,že nemá na to nebo na ono finance..jak je možné,že za těch zlých komoušů jsme měli na vše.