Nic se tim nezmeni i kdyby tam prislo demonstrovat treba i 3 miliony obcanu CR.
Nelze to zmenit demonstraci.
Musi zde padat zaloby na politiky za nehospodarne nakladani ze spolecnym statnym majetkem a zneuzivani pravomoci verejne cinnych osob, resenim je treba i celonarodni stavka, vyber veskere hotovosti z bank a omezit pouzivani bezhotovostnich plateb na minimum.
Lide v ramci platnych zakonu musi vytvaret tlak na politiku treba podepisovanim petici, kde je cilem i vyhlaseni referenda s cilem vyhlasit predcasne volby.
Co zmenilo v pripade vlady A.Babise svymi demonstracemi hnuti milion chvilek ?
Výsledkem řádění těch pomatenců Milionový chlívek, bylo dosazení
současné kolaborantské vlády a ukrajinského premiéra Fialu... jako i
ukrajinského ministra vnitra Rakušana... 
Okamzitou zmenu ve vlade to demonstrovani i obrovskeho poctu lidi ale neprineslo a jinak to tedy ani nebude ani v tomto pripade.
Soucasna vlada, co se i tak dostala k moci castecne i diky volebnimu podvodu mozna ale nakonec skonci i sama kdyz tyhle nenazrane prasata nebudou mit co zrat a budou se navzajem vytlacovat od valu.
Jednoznacne to bude mit ale velice spatny dopad i na zivot vsech lidi zijicich v CR.
V Bulharsku prislo ke zmenam kde je dnes tato zeme, co je soucasti EU zaroven i soucasti hospodarskeho uskupeni BRICS ve kterem je i Rusko Cina Indie ale i dalsi zeme.
Madarsko, ktere je soucasti EU taky nema zadny problem obchodne spolupracovat se sankcionovanym Ruskem, ale delaji to i dalsi zeme ze zapadu obchazajic protiruske sankce.
Nejvecsi debilizmus v naplnovani protiruskych sankci a nejvecsi podpora skorumpovane nacisticke Ukrajiny valcici s Ruskem je viditelny v Polsku a pak v CR a SR.
USA ktere Ukrajinu podporuje to dela tak aby tam jen udrzovali ten probihajici valecny konflikt a cekaji i kdyz se staty z Evropy pripravi o sve zbrane, aby pak mohli zase lepe Evropu kontrolovat profitovat i na jeji ukor.
Vedle toho ale nezapominaji i sami ochodovat s Ruskem a sami obchazeji sankce jimi uvalene na Rusko kdyz jim to vyhovuje.
Jejich prisne dodrzovani vyzadujou pouze od skorumpovanych vlad v Evrope kde maji dosazene vlastni uzitecne idioty slouzici jejich zajmum a skodicich vlastnim obcanum.
pokud nepadne současná vláda, která řídí policii a justici, pak je
Vám jakákoliv žaloba víte k čemu...!!! Ty kroky musí být postupné...
zvržení současné kolaborantské vlády, vedené ukrajinským premiérem
Fialou... zvolení nové, české vlády... a pak vyšetřit a tvrdě potrestat
ty, kteří nesou vinu za současný rozpad společenského systému v Česku,
jak hospodářský... ekonomický... tak i morální... 
Je zapotrebi jit najdriv touto nenasilnou, ale mnohem ucinnejsi cestou co muze prinest i pozitivni zmeny narozdil od toho pokrikovani na ulici a te poulicni hloupe demokracii z ktere ti co maji v rukach moc maji leda tak srandu.
Podobne demonstrovani lidi na ulici zadne pozitivni zmeny prinest nemohou.
Zkuste si projít historii... jaké změny se udály díky demonstracím na
ulicích...!!!
Nikdo netvrdí, že demonstrace na ulici
musí být násilná... záleží na vládních komicích, jak se k temu
postaví... zda-li nespokojenost lidu pochopí a budou konečně něco dělat ve
prospěch českého národa... a nebo si budou stát za hájením amerických
zájmů v Česku, na úkor českých občanů...!!! 