Rozcestník >> Politika >> Bylo za socialismu lépe?

Předmět diskuze: Bylo za socialismu lépe? - Diskuse je určena hlavně těm, kdo socialismus zažili a mohou tedy srovnávat dobu tehdejší s tou dnešní. Ale i jiná témata jsou zde vítána, žhavé novinky z každodenního politického dění v Česku, nebo mezilidské vztahy... Nepodporujeme žádnou válku ! .Diskutujte prosím ve vší slušnosti v souladu s pravidly Chatujme. Osobní napadání ,vulgarity,komolení nicku ,, nebudou tolerovány.

Zobrazení reakcí na příspěvek #50250

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
16.04.23 13:26:32 | #50250
Reakce na příspěvek #50245

Jsi opravdu dutá jak bambusové hole..celý život jsem pracovala nikdy mě nemusel nikdo živit,ani sem jsem nepřišla s holou prdelí,že by mě manžel musel živit..on peníze vydělat umí a byl si vědom toho,že mi bylo 50 let když jsem sem přišla..nikdo na mě nečekal v těchto letech a se špatnou Němčinou s prací někde na úřadě..a abych zde skončila jako uklizečka to by zklamal manžel sám sebe..víš o životě lautr hovno...my se i po letech máme rádi ale o takovém životě ty nemáš ani páru.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
16.04.23 13:31:59 | #50251 (1)

Víš, mě přijde, že ona se chtěla na někoho přilepit a nechat se živit, a evidentně jí to nevyšlo. Proto to tady píše)))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
16.04.23 13:39:06 | #50253 (2)

Přesně tak..žádný Švýcar by o takovou blbku ani nezavadil..a začínám nevěřit,že vůbec ve Švýcarsku žije... *4511*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
16.04.23 14:18:16 | #50260 (3)

O Svycarech nevis absolutne nic, ale mohu te ujistit , ze o takovou sprostou nadobu, jako jsi ty, zcela urcite by nestali a pak se jim nelibi tluste zeny a urvane uz vubec ne..



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
17.04.23 08:38:35 | #50293 (4)

komiku... zřejmě Vám to dali ti Švýcaři patřičně najevo... *33027* a tak se nyní odkopnuta, opuštěna, osamocena, snažíte znepříjemňovat život jiným ženám... které jsou ve všech směrech mnohem úspěšnější než Vy...!!! *33441* Být zaměstnána jako myčka nádobí ve švýcarském bufetu, není opravdu žádná životní výhra... *16899* navíc, jste-li osamocena, opuštěna... nemáte žádné klidné a pohodové stáří... *4511*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
16.04.23 14:09:12 | #50256 (2)

O jednom vas zvedave babky mohu ujistit, nikdy jsem nemela zapotrebi se nechat nekym vydrzovat, zivotniho partnera jsem nasla....tyto dve informace by vam mohly stacit.. ovsem vy si stejne neco dehonestjiciho vymyslite, bez drbu nemuzete byt. *5266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
16.04.23 14:16:07 | #50258 (3)

Strč si ty babko, svoje informace někam. *2*
Nezajímáš nás!
Copak vidíš, že bychom se tu o tobě někdy bavili, když tu nejsi?
To ty, sem vlezeš, a okamžitě všechny pomlouváš a urážíš. Tak se otoč, a zavři dveře ....z druhé strany- děkuji. *13845* *30740*