Zasmála jsem se. A stále čekám na odpověď, protože té se mi nedostalo. Napsat sem, že Rusko je hrozba, mi nestačí. Chci znát důvody, které by to, co píšeš, potvrzovaly.
Zasmála jsem se. A stále čekám na odpověď, protože té se mi nedostalo. Napsat sem, že Rusko je hrozba, mi nestačí. Chci znát důvody, které by to, co píšeš, potvrzovaly.
Přečti si ten článek.
Nemám sílu tobě a podobným neustále vysvětlovat , že 1 + 1 = 2 .
Rusové dobře vědí,že mají ve svých bývalých satelitech(kromě Polska) pátou kolonu,která jim nikdy nepřestala být věrná a se změnou režimu nesouhlasila.Hybridní války nejsou žádný výmysl,ale realita a velice efektivní způsob,jak narušit a oslabit jednotu EU.Tím samozřejmě i celé euroatlantické spojenectví-svého zásadního rivala.A kdoví,třeba se jednou země V3 opět vrátí do jejich otevřené medvědí náruče,což by obrovsky zamávalo s kompletním globálním uspořádáním.Chce to jen trpělivost a postupné krůčky.Od dezinformací,přes vakcínu Sputnik,po průnik do strategického průmyslu.
Konečně jsi napsala čistou pravdu. My jsme skutečně změnu režimu nechtěli, chtěli jsme pokračovat socialistickou cestou s některými úpravami.
Ne, píši to za ostatní lidi. Kapitalismu si tehdy přálo jen 3% obyvatel v celém Československu. Ostatní chtěli pokračovat v socialismu nebo ho smíchat částečně s kapitalismem.
Vím že ses tu už někdy nějakým průzkumem z té doby "oháněla ". Pak by tedy znamenalo ,že se změna režimu poovedla třem procentům obyvatel proti přání 97mi procentům? Není to 'na hlavu ' ? Fakt věříš takovému nesmyslu?
Přesně tak. Ono to zpočátku ani tak nevypadalo, lidé byli plní iluzí a zavčasu si toho nevšimli. Prozřeli až po čase. Což se konec konců stalo i mně, ale to už bylo pozdě.
No,nevím ze které doby ten průzkum je, nevím kolika respondentů se týkal. Ale o jeho pravdivosti pochybuji.
Jít kapitalistickou cestou tu chtělo jen 3% obyvatel, pokračovat socialistickou 45% a něco mezi tím 47% obyvatel. Můžeš se o tom přesvědčit sám.
A oslabit Rusko chce kdo? Snad ti lidé, kteří v něm žijí nebo si to přeje Západ. Zase jsi napsala jen to A a já to doplnila o to B, které ti v tom příspěvku scházelo.
Že se mnou většinou nesouhlasíš přeci neznamená,že nepíšu pravdu!

Pokud jsme chtěli politickou pluralitu+všechny atributy demokracie,třetí
(čínská) cesta neexistovala.I Sověti v r.68 velice dobře věděli,jak by
dopadl československý obrodný proces,kdyby nezasáhli.
To, že se mnou většinou nesouhlasíš přece neznamená, že nepíši pravdu. Já tu tvoji pravdu rozšiřuji o tu moji, kterou ty už jsi nenapsala. Rok 68 není rokem 89. A jistěže věděli, nejsou to hlupáci. I my přesně víme, o co jde Západu a jak se snaží potlačit jakýkoliv odpor proti jeho vizi.
Ano lidě bývají plni iluzí. I ve třicátých letech v Německu, nástupu komunistického režimu v roce 1948 a dokonce i předání moci jiným soudruhům v roce 1989... To stejné platilo i po rozpadu RU monarchie nebo svržení cara v Rusku 1917. Propaganda jiné totalitní ideologie má své kouzlo.-)))
Co annexe Krymu, valka v Donbasu, konflikt v Georgii..uz jsi zapomnela?
něco si o tom přečti a pak tady můžeš kázat...i když tedy nevím o konfliktu v Georgii
ale abys neřekla, že nic nevím, něco si přečti
Tebou doporucovana stranka se stala hlasnou troubou pravicovych extremistu, po popiran holocoustu se od organizace distancovala svycarska katolicka cirkev, jakoz i nemecka katolicka cirkev. Jeji sidlo ve Vidni bylo podrobeno prohlidce, pripadem se zabyvala policie. Nezda se mi , ze by to byly zrovna verohodne informace. Udivuje me, ze ty jako levicove orientovan adoporucujes zrovna tuto stranku
ty víš asi tak prd, jak já jsem nebo nejsem orientovaná...uz v těch 2 větách si odporuješ...stránku označuješ jako hlásnou troubu pravicových extremistů a zároveň mě označuješ za levičáka...tak si už jednou pro vždy ujasni pojmy, nebo nepiš o tom, o čem nic nevíš
Nic o tobe nevim, ovsem tvoje prispevky na zdejsim foru ukazuji na tvoje sympatie s minulym rezimem, z cehoz usuzuji, ze jsi levicove orientovana..tezko by ses mohla zastavat Babise , kdyby ti skutecn evadili komunisti, nebot on jim byl. Tebou doporucovana stranka je uz davno znama jako zprofanovana a skutecne me udivuje, ze zrovna ji doporucujes, ackoliv jiste vis(mozna ale o tom ani nevis), ze napr. popirani holocoustu je v EU trestne.
nic o mě nevíš, tak si o mě neotírej ústa...já také neřeším, co bys mohla být ty, nebo co jsi, pouze z tvých příspěvků rozumím, že tvoje nenávist k minulým časům je neuvěřitelná
a ještě dodatek...kde jsi zase přišla na to, že popírám holocaust ? to se ti asi něco zdálo
to mě těší, ale jistě tady najdeš jiné nicky, které si s tebou budou vyměnovat názory v duchu, který ti vyhovuje