Rozcestník >> Politika >> Bylo za socialismu lépe?

Předmět diskuze: Bylo za socialismu lépe? - Diskuse je určena hlavně těm, kdo socialismus zažili a mohou tedy srovnávat dobu tehdejší s tou dnešní. Ale i jiná témata jsou zde vítána, žhavé novinky z každodenního politického dění v Česku, nebo mezilidské vztahy... Nepodporujeme žádnou válku ! .Diskutujte prosím ve vší slušnosti v souladu s pravidly Chatujme. Osobní napadání ,vulgarity,komolení nicku ,, nebudou tolerovány.

Zobrazení reakcí na příspěvek #59259

Zobrazit vše


| Předmět: Blbka Rédová si naběhla
03.10.23 08:17:33 | #59259

Petr Pavel terčem vrchní dezinformátorky Rajchla kvůli Ukrajině. Prezident ji vyškolil a s ledovým klidem usadil

Petru Rédovou není třeba dlouho představovat. Zkušená dezinformátorka, která například tvrdila, že se Poláci snaží pomocí jódu zlikvidovat lidstvo, se teď dostavila na jednu z besed s prezidentem Petrem Pavlem. Místopředsedkyně strany PRO Jindřicha Rajchla se prezidenta pokoušela dostat do úzkých, když se ho ptala, proč se nesnaží o mír na Ukrajině. Ten skloňuje mnoho lidí na náměstích právě pod vedením kolegů Rédové. Prezident Pavel si dal na odpovědi záležet a vysvětlil, proč podle něj není mír momentálně na pořadu dne. Vše je zaznamenané na videu, které koluje na síti X.

Zdroj: https://www.extra.cz/zpravy-petr-pavel-tercem-vrchni-dezinformatorky-rajchla-kvuli-ukrajine-prezident-ji-vyskolil-a-s-ledovym-klidem-usadil-7da40?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.context

„Přestaňte podporovat Ukrajinu a bude mír, slyšíme z mnoha stran. To je bohužel mimořádně chybný předpoklad. V okamžiku, kdy přestaneme podporovat Ukrajinu, na Ukrajině zvítězí Rusko, ale mír nenastane," řekl Pavel na dotaz Rédové, co se stane, když Západ skončí s podporou Ukrajiny. "Ukončí to možná na nějakou dobu konflikt za cenu toho, že popřeme všechna pravidla, na kterých stojí naše země a mezinárodní společenství, a dáme všem najevo, že neplatí pravidla civilizovaného světa, ale že platí pravidlo většího klacku."
„To není můj předpoklad nebo hypotéza, to je plán, o kterém mluví představitelé Ruska. Mluvil o něm Sergej Lavrov, který ke mně seděl možná blíže než teď vy. Řekl, že Rusko nic neporušilo, protože Ukrajina vlastně není země,“ líčil Pavel fakt, že jednání s Ruskem obvykle nikam nevedou

*34705* „V tuhle dobu ta situace opravdu nemá jiné řešení než pomoci Ukrajině v tom, co bychom chtěli i pro nás, to znamená bránit se proti napadení, které je porušením všech pravidel, dokonce i smlouvy, kterou s Ukrajinou uzavřelo samo Rusko,“ dokončil prezident Pavel svou obsáhlou odpověď *34705*



| Předmět: RE: Blbka Rédová si naběhla
03.10.23 08:32:40 | #59260 (1)

V okamžiku, kdy přestaneme podporovat Ukrajinu, na Ukrajině zvítězí Rusko *35132* *5671*



| Předmět: RE: RE: Blbka Rédová si naběhla
03.10.23 08:44:00 | #59261 (2)

V okamžiku, kdy přestaneme podporovat Ukrajinu, na Ukrajině zvítězí Rusko, ale mír nenastane

Vím, že pro vaši komunitu je těžké chápat věci v souvislostech, ale - schválně - zkus to někdy *4542*



| Předmět: RE: RE: RE: Blbka Rédová si naběhla
03.10.23 10:23:17 | #59271 (3)
| Předmět: RE: Blbka Rédová si naběhla
03.10.23 09:11:41 | #59263 (1)

Generál Petr Pavel: Zbraně na Ukrajinu bych teď neposílal 21.3.2015
https://www.denik.cz/z_domova/general-petr-pavel-zbrane-na-ukrajinu-bych-ted-neposilal-20150321.html

"...Patří v tuto chvíli na Ukrajinu americké, nebo jakékoliv jiné zbraně ze zemí NATO?
Teď bych tam zbraně neposílal. Kdybych měl rozhodovat, snažil bych se cestou OBSE (Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě), která je zřejmě jedinou všeobecně akceptovanou organizací, dosáhnout skutečného zastavení bojů, vytvoření demilitarizované zóny, realizace administrativních opatření dohodnutých 
v Minsku. Mělo by se začít pracovat na návratu k normálnímu životu pro místní obyvatelstvo, které poslední rok zažívá podmínky ne nepodobné 2. světové válce. 
V průběhu stabilizace země by bylo možné podílet se na obnově schopností ukrajinské armády. V tom případě by už nebyl problém ukrajinskou armádu vyzbrojit novými zbraněmi, protože by nešlo o přísun zbraní do otevřeného konfliktu...."

CO je dnes na Ukrajine jinak ? Ty uz davno vyjednane mirove dohody jenz se stali i platnou rezoluci rady bezpecnosti OSN uz najednou naplati a neprobiha na Ukrajine otevreny valecny konflikt do ktereho by spravne i v souladu s medzinarodnim pravem zadny jiny stat zbrane posilat nemel ? Dnes uz neni potrebne stabilizovat zivot zde zijicich lidi ?



| Předmět: RE: RE: Blbka Rédová si naběhla
03.10.23 10:13:32 | #59269 (2)

snad nechcete věřit slovům agenta Pávka...?!? *2*



| Předmět: RE: RE: RE: Blbka Rédová si naběhla
03.10.23 10:55:12 | #59281 (3)
Pávek, pra kavo ty rabótaješ. Kluci, já jsem to zapomněl. Střípek ze života Generála PetroPavla🤣😂🥳👀✔

Pávek, pra kavo ty rabótaješ. Kluci, já jsem to zapomněl. Střípek ze života polepšeného Komanče kandidáta Generála. Po Vaškovi zase konečně vzor všeho, je to Pravda, yntelygence z Práglu to řve po náměstích. Tak né asi🤣😂🥳🐑☝👀✔

MOZNA ZITRA TO BUDE ZASE JINAK *4622*

odvolavam
*33012*


| Předmět: RE: RE: RE: RE: Blbka Rédová si naběhla
03.10.23 10:56:00 | #59282 (4)
| Předmět: RE: RE: Blbka Rédová si naběhla
03.10.23 10:27:18 | #59272 (2)

Chtěla jsem si tento příspěvek uložit do mailů, ale zprávu se nepodařilo odeslat. *2386* *3431*
*6477* *11171*



| Předmět: RE: RE: RE: Blbka Rédová si naběhla
03.10.23 10:50:36 | #59278 (3)

Udelej si zalozku, ale jestli chces klidne ti to poslu i do emailu.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Blbka Rédová si naběhla
03.10.23 10:53:20 | #59280 (4)

Pokus se, prosím.
Ale v odeslaných e-mailech to mám, jen v doručených nikoliv. Podobně se mi nikdy nepodařilo odeslat články z Aeronetu. *9388* *6578* *30039* *5527* *727*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Blbka Rédová si…
03.10.23 10:57:46 | #59283 (5)

Jiste to neni nic tezke a az by si s tim chtela pomoct neni problem. Mohu sam a s touto veci ti zde umi pomoct i dalsi *35245*



| Předmět: RE: Blbka Rédová si naběhla
03.10.23 10:05:58 | #59267 (1)

james -- ja bych se chtel zeptat prezidenta Pavla na jedno -- prisahal vernost komunisticke strane a SSSR ke kterym patri i dnesni RF a CR - ted jako prezident zradil dvoji vlasni prisahu a prisaha vernost jinam -- da se takovemu cloveku verist?



| Předmět: RE: RE: Blbka Rédová si naběhla
03.10.23 10:28:15 | #59273 (2)

Jednoznačná odpověď: Nedá. *6195*




| Předmět: RE: RE: Blbka Rédová si naběhla
03.10.23 10:39:56 | #59277 (2)

Chlapče, vrať se až vystřízlivíš a zkus to znova *4542*