Rozcestník >> Politika >> Bylo za socialismu lépe?

Předmět diskuze: Bylo za socialismu lépe? - Diskuse je určena hlavně těm, kdo socialismus zažili a mohou tedy srovnávat dobu tehdejší s tou dnešní. Ale i jiná témata jsou zde vítána, žhavé novinky z každodenního politického dění v Česku, nebo mezilidské vztahy... Nepodporujeme žádnou válku ! .Diskutujte prosím ve vší slušnosti v souladu s pravidly Chatujme. Osobní napadání ,vulgarity,komolení nicku ,, nebudou tolerovány.

Zobrazení reakcí na příspěvek #62384

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
06.12.23 21:18:35 | #62384
Reakce na příspěvek #62383

Výsledek referenda (93 % obyvatel pro nezávislost) Ukrajině nestačil?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
06.12.23 21:49:55 | #62390 (1)

Copak Rusko nechalo Čečence jít, když chtěli samostatnost? Copak Španělsko nechalo jít Katalánce?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
07.12.23 08:35:09 | #62401 (2)

SSSR nechalo odejít málo republik? V klidu a míru! *2260*
Do Čečenska se nabouraly USA a rozeštvávaly obyvatelstvo, jak to jen ony umí. Byly na straně teroristů, pochopitelně.
Nezávislost Kosova (teroristický stát) USA hájilo bombardováním a "bezpečnostními" sbory. Proč ne nezávislost Donbasu? Proč se dalo na stranu Ukrajiny, kterou 8 let vyzbrojovalo a cvičilo vojáky?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
07.12.23 08:52:28 | #62402 (3)

Kamilo, těmto lidem nic nevysvětlíš. Každá snaha je marná. Vidíš to tu dnes a denně. Dokonale zmanipulovaní lidé, kteří si nikdy nepřipustí, že věci mohou být jinak.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
07.12.23 12:00:22 | #62423 (4)

Ale vysvětlíš. Pokud opravdu máš v ruce nějaká fakta a máš tedy taky k tomu vysvětlování nějaký podklad. Zmanipulovaný je ten člověk, který pro svá tvrzení nemá oporu ve faktech, nýbrž jen v představách a fantaziích.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
07.12.23 16:03:05 | #62449 (5)

Fakta sem dáváme a i píšeme. Ale protože jste zmanipulovaní, tak to nechcete vidět.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
07.12.23 16:14:55 | #62452 (6)

Zatím jsi napsala samé své fantazie. Pozná se to podle toho, že ta tvrzení nemáš jak doložit.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
07.12.23 11:55:47 | #62422 (3)

SSSR byl svaz republik. Logicky tedy ani nemohl někoho nechat odejít, nýbrž jednotlivé státy ho tvořící mohli někoho nechat odejít. Ten svaz se ale jednoduše rozpadl zhroucením komunistických režimů v nich.

Že by se "do Čečenska nabouraly USA a rozeštvávaly obyvatelstvo", to je samozřejmě výmysl. Čistá fantazie. A je to zoufalost a projev hlouposti a nenávisti, za vším vidět USA (neměli náhodou prsty i v zhroucení komunistického režimu? *30434*). Ale i kdyby to tak bylo, tak by se dalo namítnout, že stejně tak se do Ukrajiny nabouralo rusko a rozeštvávalo obyvatelstvo, jak to jen ono umí. Bylo na straně teroristů, pochopitelně. - a tohle je mimochodem daleko blíže pravdě než ten tvůj fantazijní štěk, viz Igor Girkin, který sám dokládá, že na Ukrajině už od samého začátku operovali ruští vojáci (i OSN to zmiňuje ve své zprávě).

V každém případě Ukrajina udělala to samé, co udělalo rusko v případě Čečenců. Ovšem rusko to může, ale Ukrajina ne, co? *34029*

Teroristický stát je rusko, jak nám ukazuje svou aktivitou na Ukrajině. Kosované byli genocidováni Srby a proto zasáhlo NATO (pod hlavičkou OSN) a proto je taky lepší, když se ty dva národy od sebe odtrhli. Poněvadž ty nesváry jsou tam pořád, takže než riskovat nějakou další válku nebo genocidu, je to lepší takto.

Proč ne nezávislost Donbasu? Ze stejného důvodu, jako proč ne nezávislost Čečenska? nebo proč ne nezávislost Katalánska?