Rozcestník >> Politika >> Bylo za socialismu lépe?

Předmět diskuze: Bylo za socialismu lépe? - Diskuse je určena hlavně těm, kdo socialismus zažili a mohou tedy srovnávat dobu tehdejší s tou dnešní. Ale i jiná témata jsou zde vítána, žhavé novinky z každodenního politického dění v Česku, nebo mezilidské vztahy... Nepodporujeme žádnou válku ! .Diskutujte prosím ve vší slušnosti v souladu s pravidly Chatujme. Osobní napadání ,vulgarity,komolení nicku ,, nebudou tolerovány.

Zobrazení reakcí na příspěvek #7221

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Bolševická…
22.03.21 18:03:52 | #7221
Reakce na příspěvek #7205

Marto , tvůj problém je , že buď jsi absolutně nevzdělaná , nebo jsi fakt žila v jiném světě . A to že dáváš k vínku ´´názory´´ Mpohodáře , který se tu projevuje jako typický provokatér a píše neuvěřitelně překroucené hovadiny s cílem poplivat demokracii , Havla a všechny slušné lidi , svědčí o tvé pomýlenosti ... mírně řečeno



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Bolševická…
23.03.21 08:58:12 | #7244 (1)

Ne, žila jsem tady po celý svůj život a proto VÍM. Názory Mpohodáře se mi líbí a nepřipadají mi jeho příspěvky jako provokační, natož překroucené hovadiny s cílem poplivat demokracii. Havel nebyl slušný a tebe za slušného člověka také nepovažuji. Navíc nevím nic o mé pomýlenosti, a jsem ráda, že se na svět a dění dívám jiným očima, nežli ty.