Rozcestník >> Politika >> Bylo za socialismu lépe?

Předmět diskuze: Bylo za socialismu lépe? - Diskuse je určena hlavně těm, kdo socialismus zažili a mohou tedy srovnávat dobu tehdejší s tou dnešní. Ale i jiná témata jsou zde vítána, žhavé novinky z každodenního politického dění v Česku, nebo mezilidské vztahy... Nepodporujeme žádnou válku ! .Diskutujte prosím ve vší slušnosti v souladu s pravidly Chatujme. Osobní napadání ,vulgarity,komolení nicku ,, nebudou tolerovány.

Zobrazení reakcí na příspěvek #76085

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
21.08.25 17:31:00 | #76085
Reakce na příspěvek #76071

Madam... Vy jste snad volební výsledky posledních voleb, ani volební preference nadcházejících voleb, prostě neviděla...?!? *33767* Prej vypudili zbylé členstvo...!!! *16920* Myslíte těch deset věrných komiků ve Vašem volebním okrsku...??? *16920* Socdem se dorazila již dávno sama... takovými experty, jako byl Gross, Sobotka a další socdem Einsteini... *18814*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
21.08.25 19:38:54 | #76092 (1)

Vy ovšem mluvíte o něčem jiném. Nebyla řeč o tom , zda socdem měla šanci na zvolení , ale co dokázali udělat za čulibrky dva významní členové jen proto , aby se udrželi oni sami.
https://www.idnes.cz/volby/smarda-konec-v-socdem-nesouhlas-s-kandidaturou-za-stacilo.A250717_124101_domaci_kop



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
22.08.25 13:00:21 | #76116 (2)

Těmi komickými čulibrky byli Gross a Sobotka... jak jsem již psal...!!! *33441* Současní představitelé zkomírající ČSSD se pokusili ještě o nemožné... zachránit stranu před pádem do politického hnojiště a dokonce ji dostat do parlamentu...!!! Zkusili to stejným způsobem, jaký zvolili kdysi představitelé stran ODS, STAN, TOP09, KDU-ČSL a PIRÁTI... kterým to na základě nezákonného rozhodnutí zkorumpovaného kolaboranta, soudce Rychetského vyšlo...!!! Volby ukážou... zda-li to vyjde i ČSSD...!!! *33767*