Rozcestník >> Politika >> Bylo za socialismu lépe?

Předmět diskuze: Bylo za socialismu lépe? - Diskuse je určena hlavně těm, kdo socialismus zažili a mohou tedy srovnávat dobu tehdejší s tou dnešní. Ale i jiná témata jsou zde vítána, žhavé novinky z každodenního politického dění v Česku, nebo mezilidské vztahy... Nepodporujeme žádnou válku ! .Diskutujte prosím ve vší slušnosti v souladu s pravidly Chatujme. Osobní napadání ,vulgarity,komolení nicku ,, nebudou tolerovány.

Zobrazení reakcí na příspěvek #9931

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
19.06.21 11:44:00 | #9931
Reakce na příspěvek #9930

Však se nevnucuješ. Sem může přijít každý. Odsud nejsou vyhazováni lidé bez důvodu.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
19.06.21 11:57:24 | #9932 (1)

Vždyť ano. Já vím.-) A obě víme, že jsme byli několikrát ve vzkazníku i za éry bezbanánové.-) Že se Jess diskuze vymkla z rukou je druhá věc... 30% k tématu, 20% OT, 50% vyvyšování a urážky. Tohle asi nechtěla



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
19.06.21 12:50:36 | #9934 (2)

Také si myslím, že toto nechtěla. A je mi líto, že tam diskuse vzala takovýto obrat.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
19.06.21 13:15:14 | #9937 (3)

Gertruda z diskuze udělala cirkus. Jak píše, že 30 let nevolila, ale pak nadává lidem a na vše české. ..Jen vysírá i s pomoci vocáska oslíka Ferdy. . Jess se změnila *7* ruku v ruce s Gertrudou, nevidí jakou hází špínu na český lid a naši zemi. Přesně jí to napsal ten leden, kterému ihned dala ban.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
19.06.21 13:35:07 | #9938 (4)

Ke všemu český parazit na německém hostiteli. Nula, která by tady přežívala s důchodem 12.000 kč si hraje na Němku.-) Asi jí to tam Němci dávají těžce sežrat...No i když. Bavoráci nejsou Němci ale jenom Bavoráci.