Rozcestník >> Politika >> Diskuze k aktuálním zprávám

Informace

Název: Diskuze k aktuálním zprávám
Kategorie: Politika
Založil: Potua
Správci: Potua , Jaresch
Založeno: 31.03.2020 21:23
Typ: Dočasné
Stav: Veřejné
Zobrazeno: 122589x
Příspěvků:
7759

Předmět diskuze: Diskuze k aktuálním zprávám - Vlastní názor na aktuální téma, možno i s vložením odkazu na související článek.Samozřejmě bez osobních útoků a komolení jmen.
Máte nastaveno: řazení od: nejnovějších v stromovém zobrazení

Zobrazení reakcí na příspěvek #5103

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: radši sem, než…
01.08.20 12:34:34 | #5103
Reakce na příspěvek #5079

já sem psal že toto není ani tak o známých osobnostech ale o lidech žijících kolem, konkrétních lidech co třeba na fcb káží o morálce a o tom jak se budeme dlouho zvedat z morálního dna a přitom si nezadají s těmi co kritizují

malá ukázka : Babiš je zlo, které vstoupilo do dutých hlav jeho přitakávačů. Babiš je zlo, které infikovalo společnost víc než čínský virus. Babiš je vřed, který je nutno odstranit radikálním řezem. Babiš je slovenský export bez zpětné adrasy. Babiš je kuní ksicht, který... doplňte sami. Už nevím, jak se vůči té svini vymezit.¨

Radní Xaver Veselý je nevychovaný dobytek, chováním i vzezřením. Tohle šovinistické prase chce kázat o morálce a mít vliv na Českou televizi? To opravdu už nemáme jiné kandidáty než tuhle nomenklaturní svoloč? Už vím, proč mu vadí Václav Moravec. Je totiž na rozdíl od Xavera vzdělaný, vychovaný a slušný. Tečka.
P. S. Obhajoba mého expresivního slovníku. Na hrubý pytel hrubá záplata. Tak.

Je načase ho zaříznout. Na to, abychom se poprali s nákazou, premiéra nepotřebujeme. Už jsme někteří z nás už tak dost infikovaní. Doufám, že se jeho koblihy dívají, jak je neschopný tlachal a lhář. Koblihy všech zemí, roušky patří na dýchací cesty, ústa, nos. Ne na oči a uši. Tak doufám, že vidíte a slyšíte toho kreténa, jak si dělá pouze reklamu sám sobě. Jestli ani tohle nevidíte, jsou vám i roušky nanic. Jste nakaženi jinou chorobou.
Žádám okamžitou demisi téhle bandy diletantů, kteří si z nákazy udělali předvolební kampááň, z brifinků mítinky, z nás idioty. To poslední se jim naštěstí nepodařilo.
Oni nás potřebují, my je ne.


87
n/a
 #5079 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: radši sem,…
01.08.20 12:37:47 | #5104 (1)

řekl bych že je to přesně ten typ hajzla co to dává ve škole (je to učitel) sežrat dětem voličů nebo členů strany ANO ,že jsou anoisti


87
n/a
 #5103 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: radši sem,…
01.08.20 13:30:06 | #5114 (1)

Nemáš číst ptákoviny na sociálních sítích. *25810*
Faktem je,že přepálená kritika vždy působí kontraproduktiv­ně.Což ale zároveň neznamená,že např. v případě toho Babiše není co kritizovat.


118
n/a
 #5103