Rozcestník >> Politika >> Jak se žilo za socialismu, a jak se žije dnes

Předmět diskuze: Jak se žilo za socialismu, a jak se žije dnes - Vzpomínky dobré i špatné na konkrétní věci minulého režimu. Ty osobní nás pamětníků, nebo přímé vyprávění rodičů a prarodičů. A také o tom, jak žijeme dnes. Pište příspevky k tématu fóra, nikoho nenapadejte a neurážejte. Nezatahujte sem problémy z jiných fór a nezmiňujte lidi, kteří se zdejší diskuze neúčastní.

Zobrazení reakcí na příspěvek #44202

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: jag?
03.10.22 18:52:32 | #44202
Reakce na příspěvek #44167

Loretko,málem bych s tebou souhlasila,ale tou poslední větou jsi prokázala velikou neznalost.Fiala totiž jede v těch samých kolejích,které nalinkovala předchozí Babišova vláda.Na mandatorních zákonech se nezměnilo vůbec nic,důchodcům se sype podle totožného klíče.Bohužel,va­lorizační schéma je mnohem velkorysejší vůči vysokopříjmovým - nešťastná ,neprofesionální plošnost.


 #44167 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
24.10.22 12:53:39 | #44208 (1)

Tak kdyz budou nadale sypat, pak se ceske hospodarstvi jednoho krasneho dne polozi..rikam to porad, Cesi jsou zhyckani..


 #44202 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
10.12.22 12:47:49 | #44236 (2)

Tohle je jenom takové mylné klišé,o čemž svědčí zájem migrantů z blízkovýchodních zemí a Afriky,o naši ČR.
Stačí si porovnat výši mezd,veškerého sociálna i životních nákladů.Našinci jsou pracovití,poměrně skromní a umírnění.Jen proto to tu šlape- politikům navzdory. *33018*


 #44208