Krakistán

Předmět diskuze: Krakistán - Jen pro lidi, kteří nemají potřebu si stěžovat a kteří se neposerou z občasného vulgárního slůvka, pokud, sdělí to veřejně a pokusíme se to vyřešit dohodou. Zde se tvrzení dokládají.

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #106224

Zobrazit vše


| Předmět:
11.06.26 09:41:00 | #106224

To jsou ruské zrůdy" *5679* *3767* *4141* .{color: red}"

https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukrajine-rusko-rekrutuje-ukrajinske-divky-aby-svadely-a-vrazdily-vojaky-40582533#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_vert_ab=&dop_vert_id=&source=hp&seq_no=1&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=abtest316_podcastbox_recommend_varB

„Jen od začátku roku 2026 zaznamenala Národní policie šest případů úkladných vražd na objednávku zprostředkovaných přes chatovací aplikace, z nichž jednomu se podařilo zabránit,“ uvedl policejní šéf Ivan Vyhivskyj na Telegramu.

Podle vyšetřovatelů ruští agenti najímají přes různé chatovací aplikace nezletilé dívky, kterým slíbí jednoduchý výdělek. Podle instrukcí pak na seznamovacích webech a aplikacích vyhledávají muže sloužící v ukrajinské armádě, které mají svést a zavraždit. Poté podle Vyhiského dívkám přijdou peníze od ruských kontaktů.

K omámení obětí dívky používají drogu metadon, což je syntetický opioid, který se využívá k tišení silných bolestí nebo k léčení závislosti na heroinu. Při předávkování způsobuje zástavu dýchání. Metadon smíchaný s alkoholem vražedkyně podávají na schůzce nic netušícím vojákům.

+++++++++++++­++++++++++
*23313* *34705* *33999*



| Předmět: RE:
11.06.26 14:22:26 | #106260 (1)

Pokud nezletilá Ukrajinka umí svadět ukrajinského vojáka ,tak se v EU bordelech jistě bude cítit jako doma... *14503*



| Předmět: RE: RE:
11.06.26 14:25:59 | #106262 (2)

Jejich tady už tolik, že berou našim lehkým děvám práci.-)))