A ze tak trpi rozsireny alkoholismus, ktery je hlavni pricinou demence!?
A ze tak trpi rozsireny alkoholismus, ktery je hlavni pricinou demence!?
Alkoholismus je problém celosvětový. Pochopitelně, že takový alkoholik před sebou dobrou budoucnost nemůže mít pokud s tím nepřestane. Ale pokročilé laboratoře a genetické inženýrství je specifikum západu a je to metla se kterou bude mít lidstvo závažné problémy. Viz Monsanto apod.
Alkohol nici mozkove bunky a i kdyz alkoholik prestane, coz je malokdy, uz ty bunkstejne chybi, tak ze si muzes zadelat uz jako mlady a zbytek zivota byt abstinentem. Veda se permanenetne snazi zabranit negativnim ucinkum pro spolecnost, vychazejicim z pouzivani chemikalii...alkohol do sebe leje kazdy sam.
Tohle asi až tak úplně neplatí. Alkohol blokuje synaptické spoje. Tím znemožňuje normální činnost mozku a vyvolává ty opilecké stavy.
Ale zatím nikdo neměl možnost spočítat mockové buňky před tím, než
dotyčný začal chlastat, a po jeho smrti, takže to, že alkohol mozkové
buňky ničí asi prokázané stále není.
Pokud teda nevezmeme za význam slova "ničí" už to, že narušuje normální
mozkovou činnost.
Takže u ruských ivanů, co chlastaj kdejakej čistící prostředek, už je i zbytečné mluvit i jen o mozkových buňkách
Podle jedne francouzske studie je premira alkoholu pricinou c.1 pri vzniku demence. ..a predcasne k tomu.
Nemoc šílených krav taky nepřišla k nám z Ruska, ale z opačného směru.