Krakistán

Předmět diskuze: Krakistán - Jen pro lidi, kteří nemají potřebu si stěžovat a kteří se neposerou z občasného vulgárního slůvka, pokud, sdělí to veřejně a pokusíme se to vyřešit dohodou. Zde se tvrzení dokládají.

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #11883

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
01.12.24 23:18:49 | #11883
Reakce na příspěvek #11863

asi takhle.je to tam s tou cenou nestálý a není to všude stejný. a ty ceny se rozbíhaj o dost. možná víc, jak u nás ale. věřim, že když budeš hledat, najdeš tam přesně, co on v tom videu říká. nadruhou stranu. věřim i tý větě z toho článku, že tam stojí 200 rublů. nevěřim ale tomu, že je to z nějakýho levnýho krámu. stačí se podívat na globus ruskej. tam jsou ceny natáhlý



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
02.12.24 12:09:39 | #11960 (1)

v rusku stojí máslo 250 gr 250 rublů. všude, kde si ho nestloukají sami tak, že stlučou krávu :-))))))))))))))
stejná cena, 2,5x menší čisté příjmy.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
02.12.24 12:34:06 | #11974 (1)

Proč by normální máslo, sehnatelný v každým krámu s ežrádlem, mohlo někde stát 250 a jinde 50 rublů, ty vole? .-)))))))))))))­))))))))))