Jitrnice jako obvykle zase chtěla fabulovat 
Já nevím co nepochopil nebo o co se chce ten náš kverulant pořád přít.-)))
Viz moje reakce Lidunce.
Zjevně jste nepochopili, o čem těch 500 Kč je.
Nepodléhá valorizaci, ne stejné jako důchody (tedy zákonné o inflaci a asi
50 % nárůstu průměrných mezd)
je to paušál za dítě, ten se hypoteticky nemusí změnit nikdy :-))))
a jak jsme psal, já nevím, kdy to bylo zavedeno - zjistím, mmt. takže od
září 2022, tedy 2 roky - https://www.mpsv.cz/web/cz/zvyseni-starobniho-duchodu-za-vychovu-ditete/deti-v-otazkach-a-odpovedich
a od té doby je to zvýšeno POPRVÉ .-)))))))))))))))))))))))))))))
proč jste neřvali už loni, že ho nezvýšili? :-))))))))))))))))))
protože jste neměli ani páru, že to existuje a co to je .-))))))))))))
proč si myslíte, že se musí automaticky a nejméně o 10 % riočně valorizovat každá sračka? .-))))))))))))))))
od 2022 mají ženy možnost získat k důchodu 500, od 1.1.2024 503 Kč. to až do září 2022 NEMĚLY .-))))))
Zjevně jsi nepochopil o čem byla řeč. Řeč byla o tom, že se tahle složka k důchodu zvedla o směšné TŘI KORUNY za měsíc. Což není ani na rohlík... Co bylo nebo nebylo nebo ta tvá omáčka kolem toho není podstatné. Podstatný je výsměch vlády, která přidala ( valorizovala) "vychovatelům" částku, za kterou si nekoupí ani lízátko.-))))) Takhle si vláda váží rodičů, kteří ze svých dětí vychovali své voliče a díky nim si můžou valorizovat své platy o desetitisíce -))))
Takže jsi to nepochopila doteď? .-))))))))))))
Tahle složka důchodu SE NEMUSÍ ZVEDAT ANI O KORUNU ZA ROK
.-)))))))))))))))))))))
PS : to nejsou vychovatelé, že teď někoho vychovávají, v důchodu :-))))
to je 500 pro ženu za to, že měla kdysi dávno dítě
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))
a ti vychovatelé to dostali až v září 2022, do té doby nedostávali
anikorunu, natož 3 měsíčně :-)))
Kraku nebuď zoufalec.-))))) Řeč byla o trapných třech korunách jako valorizaci. N, co bylo před rokem 2022. Děláš ze sebe zbytečně hlupáka.-)))
???
Tobě vážně nestačí, že uvedená položka nepodléhá valorizaci?
tudíž že ze sebe děláš kravku, když se snažíš přes 3-korunovou
valorizaci dělat kašpárka? .-)))))))))))))))))))))))
takhle je to s evším, někdo něco udělá, ale nějaký genius se domnívá, že tomu rozimímí neklépe, a protože 3 kč je hrozně málo, i když nemuseli přidávat nic a pak by bylo ticho, tak ty 3 koruny některé hysterky rozdovádí až k laktační psychoze .-)))))))))))
VIZ ODPOVĚĎ LIDUNCE. PROČ SI TO KURVA NEPŘEČTETE A NEZKUSÍTE I POCHOPIT? .-))))))))))))))