Krakistán

Předmět diskuze: Krakistán - Jen pro lidi, kteří nemají potřebu si stěžovat a kteří se neposerou z občasného vulgárního slůvka, pokud, sdělí to veřejně a pokusíme se to vyřešit dohodou. Zde se tvrzení dokládají.

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #15438

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.12.24 13:34:02 | #15438
Reakce na příspěvek #15436

V té době..chodili děcka ze základky na vojenskou školu jen z vychcanosti,stu­dium..ubytová­ní,strava,oble­čení,obutí vše zdarma a na tehdejší dobu i slušné kapesné.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.12.24 13:47:38 | #15447 (1)

Takže ty dokonce víš, že to ani nemuseli být komunisté, natož překabátění *34258* *34258* *47* *47* *47* *4585* *4585* *4585* *4585* 34258* *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.12.24 13:57:42 | #15451 (2)

Vycházeli jsme ze základky v 15ti letech takže asi těžko byli komunisti ale ve škole pokud chtěli sloužit vlasti do strany vstoupili tak blbě nežvat..neokecávej něco o čem nic nevíš.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.12.24 14:00:20 | #15455 (3)

???
Cos to vyblila za píčovinu? .-)))))))))))))­)))))))))

Pokud někoho zajímala vojenská profese, tak šel na vojenskou školu po základce. A když už dělal střední, a měl na to, logicky šel na vojenskou vysokou. To pořád ještě nemá samo o sobě s komunistama nic do činění, kromě té "nutnosti" zařízené váma komoušema.

Jako ať to vezmu z jaký strany chci, jestli o tom někdo neví vůbec nic, jsi to ty, soudružko :-))))))))))))
ty máš prostě jen potřebu vést mnenávistné kecy, protože jim závidíš :-)))))))))))))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.12.24 14:01:04 | #15457 (3)

To je závist,tebe nevzali,protože jsi byla odmala takový...ŠPEKÁČEK.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
22.12.24 14:01:45 | #15460 (1)

Ještě tam chodili ti, co by se na jinou střední školu nedostali a učňák jim smrděl. Na vojenské školy byly minimální nároky, vzali skoro každýho, kdo se přihlásil, uchazeče nevzali jen ze zdravotních důvodů, čtyřky na vysvědčení nebyly překážkou k přijetí. Tím ale neříkám, že tam brali jen blbce. Takže ano, některá děcka tam rodiče strčili vyloženě z té vychcanosti, aby ušetřili a přitom děcko mělo nějaké vzdělání, ale těch poloblbů, co chtěli maturitu a jinde by ji nezískali, těch bylo taky dost.
Ale nástup na střední školu já nekritizuji, u nikoho. Copak čtrnáctileté děcko má rozum? Natož děcko lampasáka, kontráše a komunisty. Nic jiného nepoznal, vyrostl v tom, bral to jako normální. Tak jako se v jiných rodinách třaba chodilo do kostela, do hasiče, nebo se jezdilo na vandry, jinde se prostě chodilo do průvodů, vyvěšovaly vlaječky a vzývali komunisti, to nemůže děcko moc ovlivnit a nikdo nemůže za to, v jaké rodině se narodil.
Vysoká škola už je něco jiného, tam chodí lidé dospělí a v osmnácti už by měl každý vědět, jak se věci mají. I za komunistů byl dostatek informací o tom, co jsou komunisti zač, co je vojenský politruk, rozvědčík, nebo kontráš.