Elektrikář je krásné povolání. Toncek je elektrikář a pradědek za války sloužil taky u elektrikář. Takže proč by dobrý elektrikář nemohl dělat ministra financí.
Elektrikář je krásné povolání. Toncek je elektrikář a pradědek za války sloužil taky u elektrikář. Takže proč by dobrý elektrikář nemohl dělat ministra financí.
antouš nemá rozlišovací schopnosti...
Zbyněk Stanjura se narodil v Opavě, kde vystudoval gymnázium (dnes Mendelovo). Ve studiích pokračoval na Elektrotechnické fakultě VUT v Brně, kde absolvoval obor elektronické počítače.
žádnej elektrikář, ale inženýr elektrotechniky...
Ještěže nestudoval VŠE. To by bylo neštěstí kdyby dělal ministra financí ekonom.
Babiš neumí vyměnit žárovku. Taky podle toho jeho vedení min.financí vypadalo.
a Kalousek (má VŠE) by to tak daleko zajít nenechal, jako agent estébák...
neni, ale je rozhodne chytry...jen tak nekdo takovy obor nevystuduje..
Taky to není žádné studium humanitárních pavěd. Na techniku už nemůže mít student v hlavě nasráno.
To se neda jen tak rici, mezi tyto obory patri i pedagogika, muzikpedagogika, prava, studia jazyku, literatury atd..ty jsou jiste potrebne..jenze jich je potreba mene a jsou narocnejsi na pamet vic, nez na buhvijak vysokou inteligenci. Jen malo lidi je vsestranne nadanych, zname je napr, ze matematici jsou neprakticti, maji potize s cizimi jazyky. Je znamo, ze Einstein a dalsi genialni fyzik Fermi se dorozumivali mezi sebeou prostrednictvim vzorecku, protoze se ani jeden nenaucil poradne anglicky. Humanitni obory si vybiraji vetsinou holky, ponevadz jsou pilnejsi a lepese uci nazpamet, nez kluci. Krome toho to maji holky v technickych oborech tezsi prosadit se proti muzum prosadit. Jinak medicina je taky hodne uceni se nazpamet, tolik chemie a metematiky, ci fyziky tam zase neni. Z cehoz vyplyva, ze i prumerni jsou schopni vystudovat medicinu a pak to podle toho vypada.
ale chytráci to nepotřebují a tak jsou to pro ně pavědy a ještě k tomu
humanitární, jak strašný přívlastek! 
antouš? pochybuju...
jinak samozřejmě takový vysokoškolák to umět nemůže, na VŠ studují
zásadně samí blbci...
chytří chodí vysírat na diskuzní fora...