Krakistán

Předmět diskuze: Krakistán - Jen pro lidi, kteří nemají potřebu si stěžovat a kteří se neposerou z občasného vulgárního slůvka, pokud, sdělí to veřejně a pokusíme se to vyřešit dohodou. Zde se tvrzení dokládají.

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #64600

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE:
21.08.25 11:51:11 | #64600
Reakce na příspěvek #64597

Hele to je možný, ale když tak projíždím Vysočinou, z těch holin, kdy dřív se projíždělo lesem a teď je vidět 10 km daleko, je do breku člověku. Jak krajina z apokalyptickýho filmu to vypadá. Vzduch je asi relativně OK.



| Předmět: RE: RE: RE:
21.08.25 13:35:03 | #64635 (1)

Tak kůrovcovou kalamitu odnesly smrky. Proto se tento škůdce jmenuje lýkožrout smrkový. Nicméně je fajn, že se velmi rychle vše obnovuje, borovic, bříz, modřínů, buků, dubů, habrů atd. máme dostatek a na místech, kde byly vykáceny smrky byly vysázeny jiné stromy a příroda se i přirozenou cestou poměrně rychle obnovuje.