Krakistán

Předmět diskuze: Krakistán - Jen pro lidi, kteří nemají potřebu si stěžovat a kteří se neposerou z občasného vulgárního slůvka, pokud, sdělí to veřejně a pokusíme se to vyřešit dohodou. Zde se tvrzení dokládají.

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #7082

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
10.11.24 10:21:13 | #7082
Reakce na příspěvek #7069

Kiwiboji , duchovní i fakticti otcové té hrůzy 20. století , která se nazývala bolševismus a rozlezla se do poloviny světa , byli Rusové . A že se roztahovali a roztahují dodnes a podmanili si hruzovladou okolní národy a jejich vůdce , kteří se zvěrstev diktatury proletariátu zúčastnili , nesundáva z rusů vinu , že za vším stáli a jak je vidět na případu Ukrajiny , stojí i dnes , Rusové .



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
10.11.24 10:31:52 | #7083 (1)

occident -- zapominas treba na cinu - wietnam - koreu - cubu -a jine staty -- komunismus dali svetu zidi za podpory zapanich europskych statu -- ja nejsem na starane rusu ale oni zato oprvdu nemuzou -- to je pouze zapadni propaganda - hlavne americka kteri chcteji kutat v rusku nerostni bohadstvi -- ja netvrdim, ze by to ruskemu obycejnemu lidu nepomohlo -- to asi ano -- ale rusove to proste nechyeji -- Je to jejich zem a jejich stat.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
10.11.24 11:12:15 | #7090 (2)

Bolševismus , z komunismu Marxe vzniklý , aktualizovánim od Lenina , by sice bez teoretické základny nevznikl , ale jeho tvůrcem , tím kdo bolševismus a s ním hrůzy spojené uskutečnil , byl sovětský lid zmanipulovaný jeho největším vůdcem , Leninem a jeho spolupracovníky jako byl např Felix Edmundovic Dzerzinsky a jistě další . Nemám Vuml , abych je znal všechny a jejich národnost . Hlavním viníkem byl Lenin a sovětský ( ruský ) lid . A že si podmanil i sousední politické špičky není důležité . Co by rus nechtěl , to by se nestalo . Chrustov s Breznevem jsou už jen nositeli a pokračovateli
internacionální , ale původem ruské ideologické zvrácenosti .
Kutat v Rusku nerosty nemá s vinou za miliony mrtvých při uplatňování marxistické leninske ideologie nic společného . To je uhýbání od tématu



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
10.11.24 10:34:37 | #7084 (1)

occident - nic proti tomu co pises -- ale ktery rusove to jako vudci chteli?? Stalin -- Chustchev - Breznev -- nebo kdo??



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
10.11.24 10:36:37 | #7085 (2)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
10.11.24 10:43:46 | #7086 (3)

v SSSR nevladli rusove -- proste nato nemeli -- v Moskve vladla v te dobe ukrajinska - slusne napsano komunisticka vlada -