Krakistán

Předmět diskuze: Krakistán - Jen pro lidi, kteří nemají potřebu si stěžovat a kteří se neposerou z občasného vulgárního slůvka, pokud, sdělí to veřejně a pokusíme se to vyřešit dohodou. Zde se tvrzení dokládají.

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #80419

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: tak to…
25.10.25 19:03:40 | #80419
Reakce na příspěvek #80418

Tak se ti zas jednou podarilo do me rejpnout *4585* ...budiz ti to prano, jidlo na tabore nebylo nijak moc dobre, asi bylo malo penez a dobrovolnici neco uvarili, byla jsem zvykla, jak jsi podotkla ,na chude jidlo a krome toho jidlo neni u me na prvnim miste a nikdy nebylo..takze mi to bylo jedno.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: tak…
25.10.25 19:06:26 | #80420 (1)

Jezdili jsme tam asi všichni. A jedlo se co uvařili, tenkrát nám rodiče moc dobrot s sebou nedávali. Pár korun na pohled a známku a na limonádu na výletě..



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.10.25 19:14:30 | #80421 (2)

Vsichni asi ne, nektere deti byly bojacne, nebo byly individualisticky zalozene a tak zustaly doma. Jsem spis dobrodruznejsi povahy a tak jsem se citila v cizim prostredi docela dobre. Zivot je zmena .




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.10.25 19:15:06 | #80422 (2)

Mě naši nepustili. A moc jsem “záviděla” kámošce, která jezdila pravidelně na tábor AČR. Byla vždycky moc nadšená.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
25.10.25 19:19:12 | #80423 (3)

Já i bráška jsme jezdili a moje děti pak taky. A líbilo se jim tam. Bylo to něco jiného než školy v přírodě.