Krakistán

Předmět diskuze: Krakistán - Jen pro lidi, kteří nemají potřebu si stěžovat a kteří se neposerou z občasného vulgárního slůvka, pokud, sdělí to veřejně a pokusíme se to vyřešit dohodou. Zde se tvrzení dokládají.

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #81588

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
01.11.25 13:51:26 | #81588
Reakce na příspěvek #81584

Lipnice nad Sázavou je spíš malé městečko. Hrad, domeček Jaroslava Haška, jeho hrob a taky ta restaurace a penzion rodiny HAšků. Všude okolo jako je to u nás všude, lesy. A posázaví? No otec je ze Světlé nad Sázavou, jezdím i na Stvořidla, v Ledči nad Sázavou na hradě máš muzeum Jaroslava Foglara atd. atd. A kousek máš i Humpolec například a odtud je to už zase kousek na tuto přehradu, kde mám chatu u vody, s pozemkem okolo a loďkou, v zátočině skal. Ta přehrada tam je od roku 1928 (uvedena do provozu)
A zde vidíš i naše vysočinské lesy mimo jiného:

Bohužel nás zasáhla kůrovcová kalamita (lýkořrout smrkový), mnoho smrků muselo být vykáceno, ale vše se poměrně rychle obnovuje. Takřka před očima.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
01.11.25 13:52:23 | #81589 (1)

lýkožrout smrkový (překlep)



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
01.11.25 14:04:44 | #81592 (1)

Jak rikam, me se v tom kraji libi, asi bych se na cele Norsko vykaslala(jeste v zime porad tma).. *4470* Je to takova uklidnujici krajina, vysoke hory, ackoliv jsem lyzovala budi trochu respekt, ..porad se muzes nekam zritit, nebo umrznout , zlamat si kosti( mam strach z vysky) *33951*