Každý to vidí jinak... 
Víš, kdo je to kolaborant ? Já tu chamraď co mluví rusky bytostně nesnáším už od roku 68 !!!!
To není naše válka, to je mezi Putinem a Zelenským. Kdyby byla válka tady, Ukrajinu by to vůbec nezajímalo. Jakákoliv naše pomoc je dobrá vůle, a ten nadrzlej zelenej skřet si to má uvědomit. A Putin má dostat provaz a jeho mrtvolu hodit na večeři potkánům.
Celkem by mě zajímala částka, kterou svět nerval do Ukrajiny, Na výsledek se ptát nebudu, ten vidíme všichni.
Tam umírají lidé, mrznou, trpí hladem, bez energie, bez pomoci a šmejdi z UA nakupují ve Štěrboholech, kde jsou samé butiky od Armaniho až po Chanel, na parkoviště se nedostaneš ...samé ukáčko, hlavně že my jsme solidární a pomáháme jak o život Všechno paradox...!!!!
Nesed pořád na tom internetu ! A jdi někam ven tahat kačera. Nemůžeš pořád sedět jenom na tom nernetu :-))))))))))))))))
Venku je tak akorát :-)) Jak budeš moc sedět na intetu,naroste ti z toho prdel :-)))))
Spíš to že svět je nespravedlivej. Kdyby ale svět vedla Housenka tak by byl spravedlivější