Rozcestník >> Politika >> Krudox Kruo

Předmět diskuze: Krudox Kruo - O politice i životě obecně. Upozorňuji: Pokud se v nějakém příspěvku objeví pojmenování prezidenta "Pávek", jakož i jiná dehonestující označení jeho nebo jeho manželky bez pardonu mažu, při opakování uživatele blokuju. Antivaxery prosím o odchod na jejich diskuze. Děkuji.

Zobrazení reakcí na příspěvek #3636

Zobrazit vše


| Předmět: RE: A kde bere
10.03.26 09:47:46 | #3636
Reakce na příspěvek #3635

Prodavačky jsou zvyklé se vším třiskat jak hluché. Kolikrát jsou na facku. Ne, že položí bednu na zem. Ony s ní silou praští! Kolikrát to je o infarkt.
Tam bych hledal viníky.



| Předmět: RE: RE: A kde bere
10.03.26 12:17:43 | #3637 (1)

Často je zboží naskládáno tak blbě. že nemám šanci si je z regálu vzít, abych něco neshodila. Klidně si zavolám prodavačku ať mně to podá. Po mém odchodu se obvykle zboží hned překládá jinak *2457*
Ta vajíčka na obrázku vypadají že se tam někdo porval *2457*