Jedna z prvních změn, kterou tato vláda ohlásila, je znovuobnovení dotací pro velké podniky, které Fialova vláda škrtla. To jsou miliardy.
A jak je to s občany?
Vláda zrušila dotaci "zelení úsporám"!
Tedy: Nezrušila! Jenom ji obnovila za jiných podmínek: "vezměte si půjčku
a stát vám proplatí úroky"!
Takže opět - pro "našelidi" jenom drobky ale firmám miliardy!

A zase to zaplatí občan na daních....















a ona je znala také. Do té
doby jsem fakt netušila, kdo to je a odkud je! To ona mne poznala!
ale nepřemýšlela jsem nad tím
proč...


