Rozcestník >> Politika >> Krudox Kruo

Předmět diskuze: Krudox Kruo - O politice i životě obecně. Upozorňuji: Pokud se v nějakém příspěvku objeví pojmenování prezidenta "Pávek", jakož i jiná dehonestující označení jeho nebo jeho manželky bez pardonu mažu, při opakování uživatele blokuju. Antivaxery prosím o odchod na jejich diskuze. Děkuji.

Zobrazení reakcí na příspěvek #3965

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: To je přesně
14.03.26 11:40:55 | #3965
Reakce na příspěvek #3964

kterejm oboum? co lžeš? plnej Václavák a Letná byla vždycky jenom proti hrabišovi...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: To je přesně
14.03.26 11:50:31 | #3966 (1)

Za Fialy taky. Ale o to nejde. Já přestal chodit na ty demonstrace, sotva jsem začal. Je to k ničemu. Většina lidí jsou tam jedni a ti samí, co to mají jako kulturní zážitek. Pak sedí s pivem vedle sebe na lavce vedle těch, proti kterým tam přišli, a už si nevadí. V devadesátkách, to byly panečku pochody, když se sjeli skini, to byly řežby.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: To je přesně
14.03.26 12:03:36 | #3971 (2)

proti Fialovi nikdy nestál celej Václavák nebo Letná, lháři...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: To je přesně
14.03.26 12:09:12 | #3974 (3)

Co tvoje dcery, chodíte k volbám? *34713*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: To je přesně
14.03.26 11:52:33 | #3968 (1)

*27179* *27179* *27179* Snad nechceš upřít plný Václavák soudruhu Rajchlovi, když ukradl demonstraci tomu prodejci hrnců? *27179* *27179* *27179*