Máš problém porozumět nebo čteš jen poslední komentář. Kontext byl to, že Krudox si povzdechl, že by bylo fajn, kdyby měli volební právo jenom ti, kdo volí jako on. Na to jsem reagoval, že by byl spokojen v Rusku, (kde si na volby jen hrají,) nebo na Ukrajině, (kde nejsou vůbec.) Nijak blíž jsem ruské a ukrajinské volební zvyky nehodnotil, jestli jsou dobré nebo špatné, jenom že by se to líbilo Krudoxovi. Proto mi nemusíš vysvětlovat, proč je v Rusku či na Ukrajině dobře, že to mají tak a tak, o tom jsem vůbec nemluvil.


Fajront

