Krudox Kruo

Předmět diskuze: Krudox Kruo - O politice i životě obecně. Upozorňuji: Pokud se v nějakém příspěvku objeví pojmenování prezidenta "Pávek", jakož i jiná dehonestující označení jeho nebo jeho manželky bez pardonu mažu, při opakování uživatele blokuju. Antivaxery prosím o odchod na jejich diskuze. Děkuji.

Zobrazení reakcí na příspěvek #4645

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: To se týká
27.03.26 22:23:09 | #4645
Reakce na příspěvek #4638

To jsou kecy jak z 50.let,ty vole.



| Předmět: RE: RE: RE: To se týká
27.03.26 22:24:40 | #4646 (1)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: To se týká
27.03.26 22:37:43 | #4649 (2)

"Až začnu psát o "spojení se všech do jedné odholané fronty," "o cizích záškodnících" a "o chrabrém boji někoho" a že ho musíme bezmezně podporovat a další a další vysloveně žvásty jak z 50.tek,tak dej vědět. Krudoxi - napadenej byl kde kdo,vole. Írák,Jugoslávie atd,atd.ale tehdy jste takový kecy neměli. To vaše svaté odhodlání je jenom a jenom proto že nenávidíte Rusko už od komančů. A tom to je. Ale mě je vaše nanávist k Rusku u prdele,jste jenom falešní moralisti a pokrytci."



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: To se týká
27.03.26 23:08:33 | #4653 (3)

nepindej, američtí blbečci házej bomby na Bagdád, zpívali Divokej Bill, ale ty jsi u toho zrovna nebyl...