Kdyby to tak vadilo zabíjení děti,tak by jsi se ozval i v případě zabíjení desetitisíců dětí na Blízkém východě tvými kamarádskými zeměmi. Ale tam jen otočíš hlavu. Takže jen další pokryteckej moralista a k tomu fanatik.
Kdyby to tak vadilo zabíjení děti,tak by jsi se ozval i v případě zabíjení desetitisíců dětí na Blízkém východě tvými kamarádskými zeměmi. Ale tam jen otočíš hlavu. Takže jen další pokryteckej moralista a k tomu fanatik.
Vadí,jasně že jo. A tobě vadí vraždění děti na Blízkém východě a srovnávání měst se zemí ? Gaza,tuším 30 tisíc zabitých dětí..Proč tam se tak nedurdíš vole ????
vadí, jasně že jo... trump je idiot a fašoun... a ten netanjahu taky...
V Iráku je teď nějaká válka? Nepleteš si to náhodou s Iránem?
A to o sobě tvrdíš, že jseš ,,odborník" na geopolitiku?

krid -- klid to se stane neni to nic spatneho inteligent pochopi, ze mel na
myslu Iran ne Irak - zrovna jak si to pocopil i Ty
v zahranici si hodne lidi plete slovensko a sovinsko cesko a cecensko -- hlavne,
ze jsi pochpil co ma na mysli Iran -- bez toho urazeni jsi chytry
Necamrej o zabíjení žen a dětí na BV mými kamarádskými zeměmi ,
když tobě zabíjení těch samých RA na Ukrajině nevadí . Ty musíš bejt
hrozně pokrytecký šmejd a falešný moralista , Antoušku .
